27-річний Дмитро Підручний виграв гонку переслідування, піднявшись після спринту з четвертого місця на перше, передають Патріоти України.
Ввечері того ж дня на центральній площі шведського Естерсунда, де й проводяться змагання, відбулася церемонія нагородження. З відео видно, що Дмитро почувався трохи ніяково. Норвежець Йоганнес Бьо, для якого такі урочистості справа буденна, але який на цей раз став другим, навіть підказав Дмитрові, в якому напрямі треба рухатися, коли українець на мить перед виходом на сцену завагався.
Через лічені хвилини, коли на честь Підручного лунав славень України, відомий своїми патріотичними почуттями тернополянин не стримав сліз.
Наступного разу Дмитро на чемпіонаті світу-2019 має вийти на старт у середу, 13 березня, коли відбудеться чоловіча індивідуальна гонка.
На знімках зображені солдати та місцеві мешканці. Фото зберігаються у Австрійському державному архів. Журналісти пропонують переглянути світлини селища Перегінське - тепер Рожнятівський район Івано-Франківської області, передають Патріоти України. Вони...
На свято можна приготувати прості страви, які не вдарять по фігурі. У неділю, 23 червня, цьогоріч відзначатиметься Трійця – 50-й день після Великодня (Воскресіння Христове). Традиційно меню на Паску жирне, у ньому багато м'ясних страв, оскільки до свя...