Не тільки ПВК "Вагнера"! - Стало відомо про ще одну базу підготовки "гібридів" Путіна (фото)

У Росії функціонує центр спеціальної бойової підготовки "Вовк", де тренують так званих добровольців для участі в бойових діях в різних гарячих точках. Керівником центру є офіцер запасу ВДВ Денис Ряузов.

Як стверджує сайт організації, їх філії розташовані не тільки в Росії, але також в Угорщині, Сербії, Швейцарії, Італії, Німеччини, Греції та на Тайвані, передають Патріоти України.

Відзначимо, що ще в 2016 році центр відкрив представництво в Криму, де з того часу регулярно проводяться сбори. У квітні "Вовки" тренувалися в Будапешті.

Відомо, що центр був створений на базі скандально відомого мотоклубу "Нічні вовки".

Безпосереднім керівником центру є колишній десантник Денис Ряузов. У червні 2017 року він був внесений до списку санкцій США.

Відзначимо, що найвідоміший центр підготовки найманців в Росії розташований в Ростові-на-Дону. Там знаходиться база російських найманців приватної військової компанії "Вагнер", яку очолює офіцер запасу Дмитро Уткін.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

15 лютого - Стрітення: Що категорично не можна робити в цей день

середа, 15 лютий 2023, 7:15

15 січня відзначається одне з 12 головних церковних свят - Стрітення Господнє. Це свято символізує зустріч людства з Немовлям Ісусом. Слово "стрітення" на старослов'янській мові означає "зустріч", а друге значення цього слова - "радість". Це зустріч лю...

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...