Не тільки ПВК "Вагнера"! - Стало відомо про ще одну базу підготовки "гібридів" Путіна (фото)

У Росії функціонує центр спеціальної бойової підготовки "Вовк", де тренують так званих добровольців для участі в бойових діях в різних гарячих точках. Керівником центру є офіцер запасу ВДВ Денис Ряузов.

Як стверджує сайт організації, їх філії розташовані не тільки в Росії, але також в Угорщині, Сербії, Швейцарії, Італії, Німеччини, Греції та на Тайвані, передають Патріоти України.

Відзначимо, що ще в 2016 році центр відкрив представництво в Криму, де з того часу регулярно проводяться сбори. У квітні "Вовки" тренувалися в Будапешті.

Відомо, що центр був створений на базі скандально відомого мотоклубу "Нічні вовки".

Безпосереднім керівником центру є колишній десантник Денис Ряузов. У червні 2017 року він був внесений до списку санкцій США.

Відзначимо, що найвідоміший центр підготовки найманців в Росії розташований в Ростові-на-Дону. Там знаходиться база російських найманців приватної військової компанії "Вагнер", яку очолює офіцер запасу Дмитро Уткін.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...

Покрова Пресвятої Богородиці: Народні повір'я і традиції свята

п’ятниця, 14 жовтень 2022, 6:28

Для всього православного світу 14 жовтня є особливою датою - саме в цей день відзначається велике свято Покрови Пресвятої Богородиці. Одне з найулюбленіших свят українців (церков названих на честь Покрови - найбільше на території України.-ред.) пов'яза...