Не тільки ПВК "Вагнера"! - Стало відомо про ще одну базу підготовки "гібридів" Путіна (фото)

У Росії функціонує центр спеціальної бойової підготовки "Вовк", де тренують так званих добровольців для участі в бойових діях в різних гарячих точках. Керівником центру є офіцер запасу ВДВ Денис Ряузов.

Як стверджує сайт організації, їх філії розташовані не тільки в Росії, але також в Угорщині, Сербії, Швейцарії, Італії, Німеччини, Греції та на Тайвані, передають Патріоти України.

Відзначимо, що ще в 2016 році центр відкрив представництво в Криму, де з того часу регулярно проводяться сбори. У квітні "Вовки" тренувалися в Будапешті.

Відомо, що центр був створений на базі скандально відомого мотоклубу "Нічні вовки".

Безпосереднім керівником центру є колишній десантник Денис Ряузов. У червні 2017 року він був внесений до списку санкцій США.

Відзначимо, що найвідоміший центр підготовки найманців в Росії розташований в Ростові-на-Дону. Там знаходиться база російських найманців приватної військової компанії "Вагнер", яку очолює офіцер запасу Дмитро Уткін.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...

Хіти тижня. День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

субота, 16 вересень 2023, 6:41

17 вересня за новоюліанським календарем (до 1923 року - 30 вересня) українці святкують день ангела Віри, Любові, Надії і Софії. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я...