"Не ведіться на фейки": Зроблено важливе уточнення щодо дати проведення Всеукраїнського об'єднавчого собору

Інформація про проведення об'єднавчого церковного собору в Україні 22 листопада не відповідає дійсності.

Євстратій Зоря

Про це повідомив архієпископ Чернігівський і Ніжинський, спікер Української православної церкви Київського патріархату Євстратій Зоря, передають Патріоти України.

«Офіційно заявляю: розповсюджувана в оголошенні (про проведення собору 22 листопада. - ред.) інформація не відповідає дійсності. Знову змушений повторити: тільки офіційне повідомлення про дату Собору означатиме, що вона вже визначена», - написав він у Facebook.

Він висловив здивування, що невідомі аноніми «оголошують» в Фейсбуці церковні собори. «Мене дивує те, яка кількість освічених людей, священнослужителів сприймає таке "оголошення" за чисту монету і поширює його!» - написав архієпископ.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...

Хіти тижня. День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

субота, 16 вересень 2023, 6:41

17 вересня за новоюліанським календарем (до 1923 року - 30 вересня) українці святкують день ангела Віри, Любові, Надії і Софії. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я...