Не видавайте бажане за дійсне: Експерт розповів про реальну ситуацію із санкціями США проти РФ

США в 2018 році не ризикнуть посилювати санкції проти Росії, з огляду на те, що вони не приносять очікуваних результатів.

Таку думку висловив науковий співробітник Інституту Брукінгса у США Сергій Алексашенко, передають Патріоти України з посиланням на "Радіо Свобода".

"Думка, що впродовж 2018 року санкції проти Росії будуть посилюватись - це видавання бажаного за дійсне. Жодних натяків на те, що американська адміністрація готова якось посилювати санкції, пов’язані з Україною, немає", - підкреслив він.

На його думку, насправді пріоритет американської адміністрації надано спробам мирних переговорів, переговорного процесу, а не санкціям.

"Введення санкцій у 2014 році показало, що вони не справляють сильного і тим паче довгострокового впливу на російську економіку. Вони всерйоз не змушують президента Путіна змінити його погляди на відносини з сусідніми країнами", - стверджує Алексашенко.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...

Хіти тижня. День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

субота, 16 вересень 2023, 6:41

17 вересня за новоюліанським календарем (до 1923 року - 30 вересня) українці святкують день ангела Віри, Любові, Надії і Софії. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я...