Експерти попередили про небезпеку перезрілих бананів

Перезрілими можна вважати банани на шкірці яких є чорні крапки.

Незважаючи на те, що банан прийшов до нас з екзотичних країн, він давно став одним з найбільш популярних фруктів серед українців. Хтось не любить банани з чорними крапками, що покривають шкірку, інші ж, навпаки, вибирають тільки такі, вважаючи їх найсмачнішими. Чи можна вживати перезрілі плоди в їжу, - розповів портал Healthy Style, передають Патріоти України.

Виявляється, переспілі банани можуть заподіяти шкоду здоров'ю людини.

Є, звичайно, сорт бананів, які мають на своїй шкірці чорні крапочки і при цьому вони є безпечними, але в наші краї їх не завозять. Якщо ж вам на очі попалися такі банани, швидше за все, чорні крапки свідчать про не першу свіжiсть продукту.

Банани, які тільки потрапляють на прилавки магазинів, мають жовту шкірку з зеленуватим відтінком. Через два-три дні шкірка повністю жовтіє, через тиждень – повністю покривається чорними плямами. Якщо плід під час транспортування піддавався переохолодженню – чорні плями і смуги з'являться набагато раніше.

Від не свіжих бананів можна отруїтися, особливо влітку – коли в тріснутій шкірці тропічного фрукта можуть розмножуватися мухи-дрозофіли. У цьому і криється основна небезпека. Харчуючись плодом, муха одночасно відкладає в нього яйця. Помітити це відразу ж неможливо, але якщо заражені банани залишити в поліетиленовому пакеті, то через кілька днів можна побачити безліч личинок на плодах.

При виборі бананів, звертайте увагу на цілісність плоду.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Династія під загрозою: Лікар розповів про серйозні проблеми сина Лукашенка

неділя, 16 січень 2022, 0:10

Експерт припустив, що у Миколи Лукашенка можлива затримка в розвитку. Спадкоємець самопроголошеного "президента" Білорусі Олександра Лукашенка 16-річний син Микола може страждати від серйозних психологічних проблем, так як через послужливе оточення у н...

З архіву ПУ. Українська телеведуча, що перебралась до Москви, приглянулася білоруському диктаторові

субота, 15 січень 2022, 23:55

Звичайно, важко сказати, наскільки правдива інформація про те, що глава держави передає привіти телеведучій, але чому б і не допустити цього, якщо навіть сам Папа Римський лайкає пости моделей. Телеведуча і блогер Регіна Тодоренко продовжує радувати пі...