"Нечего стесняться!": У Миколаєві на стадіоні встановили "прозорий" туалет (фото)

Тепер футбол у цьому місті можна дивитися по-новому.

У Миколаєві на Центральному міському стадіоні обладнали санвузол, у якому замість однієї стіни – прозорі вікна, передають Патріоти України.

Замість стіни у ньому повністю прозоре скло, яке зовсім не приховує те, що відбувається всередині. При цьому, якщо сонце у зеніті, то скло хоч трохи відблискує, а ось на заході весь інтер'єр доступний для огляду будь-якої людини, яка проходить повз.

Цей адмінкорпус почали ремонтувати ще у 2016 році, проте у 2017-му був оголошений тендер на повторну реконструкцію будівлі, адже попередній підрядник не закінчив заплановані роботи. Окрім того, був загублений проект будівництва та виявлено дефекти приміщення.

Джерело: НикLife

Інші публікації автора

Провідна неділя 2924 року: Прикмети та традиції, що треба знати про радоницю

неділя, 12 травень 2024, 6:23

Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2024 року у хр...

Один з найважливіших для християн днів року. Благовіщення Пресвятої Богородиці: Історія і заборони свята

понеділок, 25 березень 2024, 6:15

25 березня за новим стилем (7 квітня - за старим) - Благовіщення Пресвятої Богородиці, яке належить до числа дванадесятих свят, тобто, найбільш значущих у житті Ісуса Христа і Богородиці. За Біблією, саме в цей день Архангел Гавриїл повідомив Діві Марі...