Недонадімперське Х*ло і порожнеча: У США пояснили, чому Путін боїться успішної України

Президент РФ Володимир Путін не хоче бачити біля своїх кордонів країни, що розвиваються демократичним шляхом, оскільки будь-які зусилля зробити Росію демократією будуть викривати корупцію, підривати його авторитарний контроль.

Про це заявив екс-помічник Держсекретаря США, директор з питань прав людини і демократії "Інституту Маккейна" Девід Крамер, в інтерв'ю для проекту грузинської телекомпанії "STV" російською "Прикордонна ZONA", передають Патріоти України.

Він зазначив, що особливо це актуально в разі України або Грузії. Він нагадав, що українці отримали безвізовий режим і угоду про вільну торгівлю з ЄС всупереч зусиллям Януковича, який намагався перешкодити цьому і всупереч тиску Путіна на Януковича, щоб він не підписував цей документ.

"Раніше загрозою для Росії було НАТО, але потім несподівано влітку 2013-го року Євросоюз став загрозою для Росії... Пан Путін бачить будь-які зусилля Грузії або України стати демократичними державами, частиною Європи, як загрозу. Це чітко вказує, що інтереси пана Путіна розходяться з національними інтересами Росії", - заявив Крамер.

За його словами, національним інтересом Росії мало б бути мати успішні демократії і ринкові економіки у своїх кордонів. "Будь-то Грузія або Україна". Але це не в інтересах Путіна.

"Він не хоче мати конкуруючі системи у своїх кордонів. Особливо в Україні, тому що це близька слов'янська держава", - додав експерт.

Також екс-помічник Держсекретаря США пояснив, що Путін не бажає перетворення Росії в нормальну країну з нормальною демократією і сучасною економікою. Поява у його кордонів успішних країн підірве його влада, чого він не може допустити.

"Мета Путіна номер один - залишатися при владі. Мета Путіна номер два - залишатися при владі. І вгадайте яка третя мета Путіна ?! Залишатися при владі. Він буде робити це всіма доступними засобами. Навіть тими, які зробили його заручником власної системи, коли він не може дозволити собі піти. Корупція в Росії росте разом з авторитаризмом. Чим більше корумпованою вона стає, тим більше вона стає авторитарною. Він не може собі дозволити втратити контроль, так як це може привести до повної втрати контролю над всім", - підкреслив Крамер.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

15 лютого - Стрітення: Що категорично не можна робити в цей день

середа, 15 лютий 2023, 7:15

15 січня відзначається одне з 12 головних церковних свят - Стрітення Господнє. Це свято символізує зустріч людства з Немовлям Ісусом. Слово "стрітення" на старослов'янській мові означає "зустріч", а друге значення цього слова - "радість". Це зустріч лю...

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...