Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на патрульну поліцію Івано-Франківська.
«Екіпаж патрульної поліції близько опівночі побачив, що з Бандери на Незалежності виїхав «Mercedes», в якого не світив правий задній габарит. Патрульні вирішили повідомити про несправність автомобіля водію. Розвернулися за ним, а він повернув різко вправо на зупинку», – розповів речник патрульної поліції Івано-Франківська Микола Гурак.
Патрульні пояснили причину зупинки, а екс-суддя відрізав, нібито це не причина штрафувати.
«Штрафувати не було метою патрульних, вони просто хотіли повідомити про несправність автомобіля», – наголосив Гурак.
Патрульні зачули запах алкоголю та запропонували Черепію пройти тест на стан алкогольного сп’яніння. Той відмовився. Пасажирка, яка їхала з екс-суддею, зайшла в приміщення адмінсуду, а свідки на місці події впізнали у порушнику екс-голову суду Петра Черепія.
Коли почали оформляти протокол, колишній суддя почав відговорюватися, нібито взагалі не їхав за кермом. Кілька разів вимагав повторити причину зупинки. Зрештою патрульні склали адмінпротокол за ч. 1 ст. 130 КУпАП.
Нагадаємо, Петро Черепій очолював Івано-Франківський окружний адміністративний суд з лютого 2007 року до травня 2014 року. Під час подій на Майдані громадські активісти вимагали звільнення Черепія, звинувачуючи його у хабарництві та тиску на суддів, яких він змушував приймати «антимайданівські» рішення.
Активісти навіть навідалися до тодішнього голови Івано-Франківського окружного суду додому. Однак його колишня дружина повідомила, що суддя тут не живе вже зо п’ять років. Вона сказала, що мешкає із сином та невісткою, про діяльність колишнього чоловіка в суді вона нічого не знає, але засуджує його, оскільки після 32 років спільного життя Черепій залишив її з однією пенсією в тисячу гривень.
Нагадаємо, минулого року Вища рада юстиції задовольнила заяву про відставку судді Івано-Франківського окружного адміністративного суду Петра Черепія. Однак перед звільненням Черепій заповнив е-декларацію, в яку вписав і статки, які приховував у деклараціях попередніх років.
Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2025 року у хр...
Після Великодня почалася Світла седмиця. Кожен день цього тижня має свої традиції. Цьогоріч 23 квітня східні та західні християни разом відзначають Світлу середу. Про традиції третього дня Світлої седмиці переказують Патріоти України. Далі - мовою ориг...