А поласувати яловичиною приходить уночі, йдеться у сюжеті ТСН, передають Патріоти України.
Наразі припускають, що на рахунку лісового "серійного убивці" 7 жертв.
Однак лісники активно заступаються за ведмедя і пояснюють, що місцеві мешканці самі винні у напасті, адже влітку знищили основну кормову базу цих хижаків – лісові ягоди: брусниці та чорниці. Для багатьох горян це - єдиний спосіб заробітку: кілограм чорниці на базарі коштував 80 грн.
Незабаром ведмідь має залягати в зимову сплячку, а достатньо жиру для цього він так і не нагуляв.
Аби пом’якшити гнів селян на хижака, адже втрата корови для них – це втрата безпосередньої годувальниці, працівники парку у рамках проекту “Збереження карпатських пралісів”, дарують їм нових корів.
Заступник керівника проекту Олександр Киселюк переконаний, що державі потрібно продумати механізм компенсації, у зв’язку з тим, що існує природоохоронна територія. "Колись було обов’язкове страхування корів", - згадує Киселюк.
Утім, потерпілі та свідки "злочинів" голодного ведмедя із розумінням ставляться до ситуації та закликають не боятися його. Головне - від нього не тікати. А ще табу – чіпати його здобич та намагатися наблизитися до маленьких ведмежат.
"Ну та ведмідь не є страшний, люди добрі! Візьміть Коломию, Косів чи Франківськ, то вам 20 случаїв знайдуть, що чоловік вбив чоловіка. А ведмідь нікого не вбив!" - пояснює мешканка села Голошино Марія Джурак.
14 вересня за новим церковним календарем (27 вересня за старим) - Воздвиження Хреста Господнього, нагадують Патріоти України. Свято пов'язане з ім'ям рівноапостольної Олени, матір'ю імператора Костянтина, яка, згідно з церковним переказом, відшукала Хр...
Різдво Пресвятої Богородиці віруючі за новим стилем відзначають 8 вересня. І цей день вважається дуже сильним енергетично, а молитви мають особливу потужність. За однією з традицій жінки, у яких немає дітей, накривають святковий стіл і запрошують бідни...