Неправильні таємниці: The Daily Telegraph вибачилося перед дружиною Трампа, погодившись і на фінансову компенсацію

Британське видання вибачилось перед Меланією Трамп і погодилося виплатити їй компенсацію за "істотну шкоду" через статтю, опубліковану минулого тижня.

Меланія Трамп

Вибачення видання опублікувало на своєму сайті, передають Патріоти України.

Газета повідомила, що її стаття "Таємниця Меланії" містить ряд помилкових тверджень. Серед них заяви про те, що перша леді США пробилася в модельному бізнесі завдяки чоловікові і що вона плакала в ніч виборів.

Газета визнала, що Меланія Трамп була "успішною професійною моделлю до того, як зустріла свого чоловіка і отримала роботу моделі без його допомоги".

Видання також визнало помилковим твердження, що в 2005 році мати, батько і сестра Меланії Трамп переїхали в Нью-Йорк, щоб жити в будинках, що належать Дональду Трампу.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Потому что нельзя быть красивой такой": На сервісі знайомств заблокували акаунт моделі через "занадто привабливі" фото

понеділок, 7 березень 2022, 23:55

Додаток Tinder знову опинився в центрі скандалу через свою занадто жорстку політику щодо розміщуваних знімків.

З архіву ПУ. Як "зливали" Донецьк: "Центральна влада, яка довірила в 2014-му Донбас Ахметову і Таруті, не знала пару секретів", - журналістка

п’ятниця, 25 лютий 2022, 23:30

Сподівання на те, що, захищаючи свої активи, олігархи захистять і місто, не виправдали себе... Помилка центральної влади, яка в 2014-му довірила регіон Ахметову і Таруті, полягала в тому, що сподівалися - захищатимуть свої активи і разом з ними Донецьк...