Неправильні таємниці: The Daily Telegraph вибачилося перед дружиною Трампа, погодившись і на фінансову компенсацію

Британське видання вибачилось перед Меланією Трамп і погодилося виплатити їй компенсацію за "істотну шкоду" через статтю, опубліковану минулого тижня.

Меланія Трамп

Вибачення видання опублікувало на своєму сайті, передають Патріоти України.

Газета повідомила, що її стаття "Таємниця Меланії" містить ряд помилкових тверджень. Серед них заяви про те, що перша леді США пробилася в модельному бізнесі завдяки чоловікові і що вона плакала в ніч виборів.

Газета визнала, що Меланія Трамп була "успішною професійною моделлю до того, як зустріла свого чоловіка і отримала роботу моделі без його допомоги".

Видання також визнало помилковим твердження, що в 2005 році мати, батько і сестра Меланії Трамп переїхали в Нью-Йорк, щоб жити в будинках, що належать Дональду Трампу.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...

Покрова Пресвятої Богородиці: Народні повір'я і традиції свята

п’ятниця, 14 жовтень 2022, 6:28

Для всього православного світу 14 жовтня є особливою датою - саме в цей день відзначається велике свято Покрови Пресвятої Богородиці. Одне з найулюбленіших свят українців (церков названих на честь Покрови - найбільше на території України.-ред.) пов'яза...