Неприємний дзвіночок Кличку: Кияни перекрили автомагістраль

У Києві на Броварському проспекті, поблизу КП, мешканці двох будинків з Лісового масиву перекрили рух транспорту.

Фото: Еспресо.ТБ

Про це з посиланням на Вартові.Еспресо, повідомляють Патріоти України.

Мешканці трьох будинів-гуртожитків по вулиці Мілютенка вже кілька років безуспішно борються з грибком в своїх оселях. За словами мешканців санепідстанція м.Києва вимагає відселити людей з аварійних приміщень. Через проблеми з вентиляцією або через її відсутність у деяких приміщеннях стіни і стелю покриває грибок, а балансоутримувач цих будинків нічого не робить для усунення проблеми. За словами мешканців, за останні 5 років у цих гуртожитках померла 21 людина, причому 16 з них за останні два роки.

Як стверджують місцеві, є прямий зв'язок між грибком та хворобами (туберкульоз, рак, пневмонія, астма), від яких померли люди. Так, на руках у них є звіт Інституту мікробіології та вірусології ім. Заболотного, згідно з яким у будівлі за адресою Мілютенка, 23а знайдені токсичні гриби, які призводять до тяжких захворювань мешканців.

Зневірені мешканці вже вкорте звернулися до КМДА, втім міські чиновники не переконали їх у вирішенні проблеми, тому вони вирішили перекрити дорогу, по якій буде їхати Президент України в Биківню. Наразі поліцейські відтіснили людей з дороги.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Ексглава НБУ розповів, які вимоги Уряду він і Нацбанк відмовилися виконувати

субота, 4 липень 2020, 12:48

Колишній високопосадовець переконаний, що НБУ намагалися "нав'язати" рішення, які в подальшому б негативно позначилися на економіці України. Небажання брати участь в діях, що мають політичне підґрунтя і є загрозами для економіки країни. Такі основні пр...

"Олігархи потужно повертаються", - дисидент про перший рік Зеленського

субота, 4 липень 2020, 12:36

Йосип Зісельс – колишній політв’язень, учасник дисидентського та правозахисного руху, громадський діяч, співпрезидент Асоціації єврейських організацій та общин, активний член ініціативної групи «Першого грудня». «Зеленський під тиском обставин намагаєт...