"Нереальна ...": Коболєв "наїхав" на Тимошенко

Втім, "рецепту боротьби" з Леді Ю чиновник не має...

Голова правління НАК Нафтогаз України Андрій Коболєв назвав лідера партії ВО Батьківщина Юлію Тимошенко "популістським політиком", охарактеризувавши її обіцянку знизити ціну на газ в два рази як нереальне, передають Патріоти України з посиланням на NewsUA.


"В нашій країні можливо все. Питання [в тому], що краще: знизити ціни [на газ] для всіх, включаючи тих, кому це не потрібно, або дати грошову компенсацію включно з монетизацією, яка дозволить споживачам залишити певну частину коштів собі? <...> Я не впевнений, що [Тимошенко] піде за першим сценарієм. <...> Будь-які обіцянки будь-яких політиків знизити ціну на газ є нереальними", - зазначив Коболєв.

На питання про те, чи є у голови Нафтогазу рецепт "боротьби" з передвиборною риторикою Тимошенко, Коболєв відповів: "Поки що немає".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Провідна неділя 2924 року: Прикмети та традиції, що треба знати про радоницю

неділя, 12 травень 2024, 6:23

Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2024 року у хр...

Один з найважливіших для християн днів року. Благовіщення Пресвятої Богородиці: Історія і заборони свята

понеділок, 25 березень 2024, 6:15

25 березня за новим стилем (7 квітня - за старим) - Благовіщення Пресвятої Богородиці, яке належить до числа дванадесятих свят, тобто, найбільш значущих у житті Ісуса Христа і Богородиці. За Біблією, саме в цей день Архангел Гавриїл повідомив Діві Марі...