Нереальне відео: Як у Чилі прощалися з президентом країни після закінчення терміну повноважень

Відразу після обрання в 2014 році Мішель Бачелет пообіцяла в перші сто днів свого президентства провести 50 економічних реформ. Практично все у неї вийшло.

Мішель Бачелет

Про це на своїй сторінці у Facebook пише народний депутат України Борислав Береза, передають Патріоти України. Далі - мовою оригіналу:

"Какое-то нереальное видео. Я впечатлен! Можно написать много слов, но проще посмотреть, как прощаются граждане Чили со своим президентом Мишель Бачелет, после истечения ее срока пребывания на посту главы государства (март, 2018).

Сразу после избрания в 2014 году Бачелет пообещала в первые сто дней своего президентства провести 50 экономических реформ, в частности повышение налога на прибыль предприятий с 20 до 25 процентов, увеличение пенсий, а также постепенный переход к бесплатному высшему образованию. Практически все у нее получилось.

Мишель Бачелет усилила экономику страны, создала современную систему здравоохранения и образования. Несмотря на то, что по индексу восприятия коррупции Чили находится на 21 месте в мире между Великобританией и Бельгией, в стране по прежнему случаются коррупционные скандалы. Но с проявлением коррупции борются жестко и бескомпромиссно.

Люди скандируют: Спасибо! Спасибо! (Gracias)

PS Кстати, одной из главных достопримечательностей общественной жизни Чили на сегодняшний день, стало огромное количество неправительственных организаций - около 70-100 тысяч, которые непрестанно следят за деятельностью чиновников. Практически не одно содеянное преступление, не может быть скрыто от их глаз. Абсолютно все прегрешения сотрудников госаппарата, о которых стало известно, не только доводятся до сведения широкой общественности, но и до обязательного рассмотрения в зале суда."

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Зірка "Кварталу" з'явилася у кліпі популярного співака (відео)

п’ятниця, 5 червень 2020, 21:59

Коли Бабкін писав пісню, він подумав, що добре було б додати жіночий погляд. Коли Бабкін писав «Спалах», він подумав, що добре б додати жіночий погляд. І запропонував це зробити Кравець. Виявилося, артистам давно подобається творчість один одного. Одни...

Папа Римський займеться звільненням українського військовослужбоаця

п’ятниця, 5 червень 2020, 21:46

Українського військовослужбовця засудили в Італії за нібито вбивство італійського фотографа на Донбасі. Папа Римський Франциск візьме під опіку ситуацію з Віталієм Марківим. Про це понтифік повідомив у телефонній розмові з президентом Володимиром Зелен...