Нещадний "русский мир": Жителів Криму позбавили якісних медикаментів

Ліки, які продаються на окупованому півострові, населення називає дорогими, низькоякісними, а часом і явними фальшивками.

Після російської анексії Криму жителі півострова страждають від відсутності ліків і винаходять способи доставити медпрепарати з материкової України, передають Патріоти України з посиланням на Крим.Реалії.

Підвищеним попитом у Криму користуються ліки українського виробництва від головного болю, підвищеного тиску (цитрамон, каптопрес), препарати фармкомпанії «Дарниця». Бракує препаратів для діабетиків.
В соцмережах активно публікуються оголошення про продаж ліків, куплених на материковій частині України. Деякі підприємливі кримчани зробили бізнес на тому, що возять популярні українські ліки в Крим.
Кримські лікарі іноді приховано, а часом і прямим текстом радять пацієнтам шукати ліки за межами півострова. Медики припускають, що реалізуються в Криму ліки або виробляються з порушенням технології і містять меншу дозу активної речовини, або ж є фальсифікатом. Російські органи охорони здоров'я визнають, що підроблені ліки в Криму дійсно є, але нібито їх «в рамках норми, не більше одного відсотка».
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...

Хіти тижня. День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

субота, 16 вересень 2023, 6:41

17 вересня за новоюліанським календарем (до 1923 року - 30 вересня) українці святкують день ангела Віри, Любові, Надії і Софії. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я...