Несподівано: З'ясувалося, що Скрипаль мав контакти із СБУ

При цьому екс-грушник називав українців «вівцями» і підтримував окупацію Криму.

Скрипаль контактував зі Службою безпеки України. Про це розповідає журналіст BBC Марк Урбан в своїй книзі "Справа Скрипаля. Життя і майже смерть російського шпигуна" (The Skripal Files: The Life and Near Death of a Russian Spy), передають Патріоти України.

Сам Скрипаль ніколи не згадував про свої контакти з СБУ. Однак, за даними Урбана, колишній полковник ГРУ все ж зустрічався з українськими контррозвідниками. Можливо, Скрипаль консультував СБУ про те, як саме може діяти російське ГРУ на сході України, пише Урбан.

Нагадаємо, екс-агент ГРУ Сергій Скрипаль підтримав захоплення Росією Криму та назвав українців "вівцями, яким потрібен хороший пастух". Скрипаль також відмовився вірити, що російські війська вторглися на Донбас, заявивши, що якби вони там були, вони швидко дісталися до Києва.
Джерело: ВВС
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Провідна неділя 2924 року: Прикмети та традиції, що треба знати про радоницю

неділя, 12 травень 2024, 6:23

Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2024 року у хр...

Один з найважливіших для християн днів року. Благовіщення Пресвятої Богородиці: Історія і заборони свята

понеділок, 25 березень 2024, 6:15

25 березня за новим стилем (7 квітня - за старим) - Благовіщення Пресвятої Богородиці, яке належить до числа дванадесятих свят, тобто, найбільш значущих у житті Ісуса Христа і Богородиці. За Біблією, саме в цей день Архангел Гавриїл повідомив Діві Марі...