Невдоволення збільшилось утричі: Стало відомо, на що більше всього нарікають українські заробітчани у Польщі

За рік кількість скарг, які українські заробітчани у Польщі направляють до Державної інспекції праці, зросла майже на 300%.

Найчастіше українці скаржаться на невиплату зарплатні, пише видання Gazeta Prawna, передають Патріоти України.

У 2017 році Державна інспекція праці отримала 1433 скарг від українців, лише 21% з них задовольнили. Це майже в втричі більше, ніж минулого року. І понад у сто разів більше, ніж у 2014 році.

Як зазначив голова Асоціації правової допомоги доктор юридичних наук Вітольд Клаус, багато трудових мігрантів зіштовхуються з порушеннями, які виникають і у стосунку до поляків. Наприклад, отримують від роботодавців цивільно-правові договори замість трудових угод , не отримують зарплатню та передбачені законом відпустки.

Ці дані підтверджує статистика Державної інспекції праці. Кожен третій українець скаржаться на невиплату зарплатні. Крім того, вони скаржаться на відсутність підписаного договору, несплату мінімальної заробітної плати, відсутність відшкодування витрат на відрядження і на невидачу сертифікату праці.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

14 вересня - Воздвиження Хреста Господнього: Що категорично не можна робити в цей святковий день

субота, 14 вересень 2024, 0:10

14 вересня за новим церковним календарем (27 вересня за старим) - Воздвиження Хреста Господнього, нагадують Патріоти України. Свято пов'язане з ім'ям рівноапостольної Олени, матір'ю імператора Костянтина, яка, згідно з церковним переказом, відшукала Хр...

Різдво Пресвятої Богородиці: Ця сильна молитва, прочитана з чистою душею, допоможе здійснити найзаповітніші бажання

неділя, 8 вересень 2024, 5:00

Різдво Пресвятої Богородиці віруючі за новим стилем відзначають 8 вересня. І цей день вважається дуже сильним енергетично, а молитви мають особливу потужність. За однією з традицій жінки, у яких немає дітей, накривають святковий стіл і запрошують бідни...