Невтішний прогноз: Десятки українських міст і сіл підуть під воду до 2100 року

​660 екологічно небезпечних об'єктів можуть виявитися в прогнозованій зоні затоплення.

До 2100 року ряд українських міст і сіл можуть піти під воду. Про це йдеться в результатах дослідження центру екологічних ініціатив Екодім, передають Патріоти України.
Як стверджують екологи, частково будуть затоплені 34 міста, а повністю підуть під воду - 62 села. Одеса, Херсон, Миколаїв, Маріуполь, Бердянськ, Керч, Гола Пристань, Затока і Лазурне.
Як стверджують екологи, підняття рівня моря може призвести до затоплення близько 100 об'єктів природно-заповідного фонду, частини територій Чорноморського і Дунайського біосферних заповідників.

660 екологічно небезпечних об'єктів можуть виявитися в прогнозованій зоні затоплення. Зокрема: 13 звалищ і 36 очисних споруд, меткомбінат Азовсталь в Маріуполі і ставки-відстійники кримського заводу Титан поблизу Армянська.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Династія під загрозою: Лікар розповів про серйозні проблеми сина Лукашенка

неділя, 16 січень 2022, 0:10

Експерт припустив, що у Миколи Лукашенка можлива затримка в розвитку. Спадкоємець самопроголошеного "президента" Білорусі Олександра Лукашенка 16-річний син Микола може страждати від серйозних психологічних проблем, так як через послужливе оточення у н...

З архіву ПУ. Українська телеведуча, що перебралась до Москви, приглянулася білоруському диктаторові

субота, 15 січень 2022, 23:55

Звичайно, важко сказати, наскільки правдива інформація про те, що глава держави передає привіти телеведучій, але чому б і не допустити цього, якщо навіть сам Папа Римський лайкає пости моделей. Телеведуча і блогер Регіна Тодоренко продовжує радувати пі...