Невтішний прогноз: Десятки українських міст і сіл підуть під воду до 2100 року

​660 екологічно небезпечних об'єктів можуть виявитися в прогнозованій зоні затоплення.

До 2100 року ряд українських міст і сіл можуть піти під воду. Про це йдеться в результатах дослідження центру екологічних ініціатив Екодім, передають Патріоти України.
Як стверджують екологи, частково будуть затоплені 34 міста, а повністю підуть під воду - 62 села. Одеса, Херсон, Миколаїв, Маріуполь, Бердянськ, Керч, Гола Пристань, Затока і Лазурне.
Як стверджують екологи, підняття рівня моря може призвести до затоплення близько 100 об'єктів природно-заповідного фонду, частини територій Чорноморського і Дунайського біосферних заповідників.

660 екологічно небезпечних об'єктів можуть виявитися в прогнозованій зоні затоплення. Зокрема: 13 звалищ і 36 очисних споруд, меткомбінат Азовсталь в Маріуполі і ставки-відстійники кримського заводу Титан поблизу Армянська.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...

Хіти тижня. День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

субота, 16 вересень 2023, 6:41

17 вересня за новоюліанським календарем (до 1923 року - 30 вересня) українці святкують день ангела Віри, Любові, Надії і Софії. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я...