Якби вибори президента України відбувалися найближчої неділі, перше місце на них посіла б голова "Батьківщини" Юлія Тимошенко, її збирається підтримати 18,5% із тих виборців, які планують узяти участь у голосуванні та визначилися з вибором. Друге місце – 10,8% – у актора Володимира Зеленського. Такі результати всеукраїнського опитування "Суспільно-політична та електоральна ситуація в першій половині листопада 2018 року", проведеного Інститутом соціальних технологій "Соціополіс", подано на офіційному сайті організації, передають Патріоти України.
За чинного президента Петра Порошенка готові голосувати 7,8%, стільки само – за екс-міністра оборони, лідера партії "Громадянська позиція" Анатолія Гриценка. За нардепа, члена депутатської групи "Опозиційна платформа – За життя" Юрія Бойка – 7,4%, за музиканта Святослава Вакарчука – 5,5%.
У другому турі Зеленський перемагає всіх потенційних суперників, зокрема і Тимошенко. Зеленський набрав би на 20% більше, ніж Порошенко, і на 4% більше, ніж Тимошенко, якби відбувся другий тур.
68,7% респондентів вважають, що "нові обличчя" в політиці змогли б змінити ситуацію в країні на краще, 70% вважають, що старі на це не здатні. "Не окремих політиків, а саме систему, чинну владу сприймають як неспроможну, як таку, що існує в якомусь паралельному просторі. Її відторгнуло суспільство, і саме це викликає запит на нові політичні сили, нові обличчя, оновлення політичних еліт і політичного життя", – сказав під час прес-конференції 22 листопада заступник директора Інституту соціальних технологій "Соціополіс", кандидат соціологічних наук Сергій Литвинов.
86,9% вважають, що влада в Україні дбає насамперед про особисту вигоду і користь, 74% зазначили, що справи в країні йдуть у неправильному напрямку. Діяльність президента Петра Порошенка повністю не підтримує 53,1%, ще 27,9% відповіли, що радше не підтримують її.
Опитування було проведено з 8-го до 16 листопада 2018 року методом стандартизованого інтерв'ю face-to-face за місцем проживання 2403 респондентів. Аудиторія – постійні жителі населених пунктів усіх регіонів України (за винятком Автономної Республіки Крим, Севастополя, окремих районів Донецької та Луганської областей) віком від 18 років.
Теоретична статистична похибка репрезентативності частки ознаки з довірчою вірогідністю 0,95 не перевищує загалом для України: 2,0% – для показників, близьких до 50%, 1,7% – для показників, близьких до 25%, 1,2% – для показників, близьких до 10%, 0,9% – для показників, близьких до 5%.
Нагадаємо, столицю заполонили борди з антирекламою Юлії Тимошенко.
14 вересня за новим церковним календарем (27 вересня за старим) - Воздвиження Хреста Господнього, нагадують Патріоти України. Свято пов'язане з ім'ям рівноапостольної Олени, матір'ю імператора Костянтина, яка, згідно з церковним переказом, відшукала Хр...
Різдво Пресвятої Богородиці віруючі за новим стилем відзначають 8 вересня. І цей день вважається дуже сильним енергетично, а молитви мають особливу потужність. За однією з традицій жінки, у яких немає дітей, накривають святковий стіл і запрошують бідни...