"Незважаючи на всі зусилля Путіна, ми єдині і сильні, як ніколи раніше", - Порошенко

Війна на Донбасі, яка триває вже п'ятий рік, зробила Україну і її громадян дуже сильними.

Таку заяву зробив президент України Петро Порошенко в інтерв'ю Financial Times, відповідаючи на питання, наскільки українське суспільство втомилося від війни, передають Патріоти України.

"Ви можете показати мені націю, яка щаслива під час війни? Ні, це просто неможливо. Це дуже серйозне випробування на єдність нашої країни... Але ми єдині і сильні, як ніколи раніше", - сказав Порошенко.

"Знаєте чому? Через Путіна... Я пишаюся своєю країною, тому що незважаючи на всі зусилля Путіна ми маємо більш ніж 70 відсотків підтримки інтеграції в Європейський Союз і більш ніж 54 відсотки підтримки трансатлантичної інтеграції", - додав президент.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Провідна неділя 2924 року: Прикмети та традиції, що треба знати про радоницю

неділя, 12 травень 2024, 6:23

Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2024 року у хр...

Один з найважливіших для християн днів року. Благовіщення Пресвятої Богородиці: Історія і заборони свята

понеділок, 25 березень 2024, 6:15

25 березня за новим стилем (7 квітня - за старим) - Благовіщення Пресвятої Богородиці, яке належить до числа дванадесятих свят, тобто, найбільш значущих у житті Ісуса Христа і Богородиці. За Біблією, саме в цей день Архангел Гавриїл повідомив Діві Марі...