Одного разу Емметт сказав батькам, що хоче собі велосипед. Тоді його тато вирішив дати синові фінансовий урок і відповів, що він має заробити на велосипед самостійно. Емметт не розгубився: він зібрав свої непотрібні іграшки та виставив їх на продаж. Того дня він заробив $70. І цього було достатньо, щоб купити велосипед.
Та на цьому історія не закінчилася.
Наступного дня Емметт з татом вийшли на прогулянку і побачили автомат для приготування морозива. "Він запитав, чи може замість велосипеда придбати цей автомат, розпочати свій бізнес і заробити більше грошей", – згадує тато хлопчика Джеред.
Після короткої дискусії батьки погодилися допомогти сину в його справі, але за однієї умови. Він мав продавати морозиво принаймні одну годину щосуботи.
Перший раз він заробив $12, потім $17, потім $25. Саме так Емметт розпочав свою справу, маючи лише мішок з льодом і три аромати.
"Він відповідальний за те, скільки у нього залишилося у запасі, коли йому потрібно купувати більше, за витрачання грошей на нові аромати, за те, щоб віддати нам половину боргу за автомат і за сплату податків", – розповідає тато.
За його словами, Емметт планує заощадити свої гроші на навчання у коледжі. Та насправді він навіть не знає, що гроші, які він віддає на "податки" насправді вже надходять у фонд коледжу. "Ми б хотіли, щоб наш син слідував за своєю пристрастю у майбутньому. Єдине, чого ми очікуємо, – щоб він став доброю людиною, яка допомагає суспільству.
І хоча він обожнює продавати морозиво зараз, він каже, що хоче стати бібліотечним учителем та тренером з карате", – каже батько.
Емметту подобається читати і він вже має фіолетовий пояс у своєму карате-класі, тому в тому, що він тяжіє до цих професій, є сенс, переконаний Джеред.
15 січня відзначається одне з 12 головних церковних свят - Стрітення Господнє. Це свято символізує зустріч людства з Немовлям Ісусом. Слово "стрітення" на старослов'янській мові означає "зустріч", а друге значення цього слова - "радість". Це зустріч лю...
Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...