Ні метра рідної землі не пробачимо недоімперії: Михайлу Єфремову дісталось за примирення з Україною у дусі скреп

Пропозиція російського актора Михайла Єфремова "посилати Україні газ безкоштовно 10-15 років", щоб помиритися з країною, "цікава, якщо оперувати категоріями російського рейху".

Михайло Єфремов

Таку заяву в інтерв'ю Oбозревателю зробив журналіст Айдер Муждабаєв, передають Патріоти України.

Він прокоментував висловлювання Єфремова, озвучене в ефірі програми журналіста Юрія Дудя, про спосіб примирення з Україною: "Якщо Україні посилати газ безкоштовно 10-15 років, то цілком можна домовитися. А вони піднімуться на цьому".

"Тобто сенс його пропозиції такий. У родині кілька дітей. Двох вкрали бандити і тримають в заручниках - Крим і Донбас. І ось він пропонує батькам цієї великої багатодітної сім'ї продати цих дітей за гроші", - сказав Муждабаєв.

І зауважив: "Ну, пропозиція, звичайно, цікава - якщо оперувати категоріями російського рейху, з їх работоргівлею і продажністю, коли все вирішують гроші".

Журналіст підкреслив: "Цим російським лібералам треба вивчити одну фразу: "Крадене повертають". Все. Крапка. А якщо ви його не повертаєте, ви залишаєтеся злодіями. І продати крадене господареві - це пропозиція від людей з ментальністю злочинця. І якщо вони називають себе лібералами, то це всього лише клікуха така - "Ліберал". В одній банді з Путіним".

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...

Покрова Пресвятої Богородиці: Народні повір'я і традиції свята

п’ятниця, 14 жовтень 2022, 6:28

Для всього православного світу 14 жовтня є особливою датою - саме в цей день відзначається велике свято Покрови Пресвятої Богородиці. Одне з найулюбленіших свят українців (церков названих на честь Покрови - найбільше на території України.-ред.) пов'яза...