Ні вплив Москви, ні зв'язки у Вашингтоні, ні грошенята Януковича не допомогли: Мюллер почав конфіскацію нерухомості Манафорта

За даними американського видання Fox news, три банківські рахунки і один поліс страхування життя також є об'єктом конфіскації.

Пол Манафорт

Команда спецпрокурора Роберта Мюллера в Трамп-тауері почала конфіскацію кондомініуму політтехнолога Пола Манафорта, який консультував штаб колишнього президента України Віктора Януковича, передають Патріоти України з посиланням на закордонні ЗМІ.
Кондомініум входить в число чотирьох інших об'єктів в Нью-Йорку, які Мюллер планує конфіскувати, згідно з судовими документами. "Три банківські рахунки і один поліс страхування життя також є об'єктом конфіскації", - наголошується в повідомленні.
Такі дії передбачені після того, як Манафорт визнав себе винним. В рамках угоди про визнання провини він погодився на конфіскацію декількох активів, включаючи кондомініум і банківські рахунки.
Манафорт погодився піти на угоду зі слідством і визнати себе винним за двома пунктами звинувачення: у змові проти Сполучених Штатів і в перешкоджанні правосуддю.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Потому что нельзя быть красивой такой": На сервісі знайомств заблокували акаунт моделі через "занадто привабливі" фото

понеділок, 7 березень 2022, 23:55

Додаток Tinder знову опинився в центрі скандалу через свою занадто жорстку політику щодо розміщуваних знімків.

З архіву ПУ. Як "зливали" Донецьк: "Центральна влада, яка довірила в 2014-му Донбас Ахметову і Таруті, не знала пару секретів", - журналістка

п’ятниця, 25 лютий 2022, 23:30

Сподівання на те, що, захищаючи свої активи, олігархи захистять і місто, не виправдали себе... Помилка центральної влади, яка в 2014-му довірила регіон Ахметову і Таруті, полягала в тому, що сподівалися - захищатимуть свої активи і разом з ними Донецьк...