"Няша" затурбувалася за свою "генерал-прокурорську шкірку": Поклонська подала скаргу до Конституційного суду України

1 березня 2018 року суд дав дозвіл на заочне розслідування щодо держзради екс-прокурорші з Криму.

Екс-«прокурор Криму» і депутат визнаної в Україні нелегітимною Державної думи Росії Наталія Поклонська направила скаргу в Конституційний Суд України (КСУ). Про це заявило джерело в суді, передають Патріоти України.
У тексті своєї скарги, яка була подана 21 серпня, Поклонська попросила розглянути конституційність положень частини 3 статті 309, яка визначає, які рішення слідчого судді можуть бути оскаржені під час досудового розслідування.
При цьому Поклонська просить перевірити конституційність положення щодо того, що «скарги на інші визначення слідчого судді оскарженню не підлягають і заперечення проти них можуть бути подані під час підготовчого провадження в суді». Також колишній «прокурор» Криму поскаржилася на норми частини 4 статті 399 КПК, якою визначається порядок відмови від розгляду апеляційної скарги.
В даному контексті Поклонська попросила оцінити конституційність того, що «суддя-доповідач відмовляє у відкритті провадження, тільки якщо апеляційна скарга подана на судове рішення, яке не підлягає оскарженню в апеляційному порядку, або судове рішення оскаржене виключно з підстав, за якими воно не може бути оскаржене відповідно до положень статті 394 кодексу».
Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Провідна неділя 2924 року: Прикмети та традиції, що треба знати про радоницю

неділя, 12 травень 2024, 6:23

Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2024 року у хр...

Один з найважливіших для християн днів року. Благовіщення Пресвятої Богородиці: Історія і заборони свята

понеділок, 25 березень 2024, 6:15

25 березня за новим стилем (7 квітня - за старим) - Благовіщення Пресвятої Богородиці, яке належить до числа дванадесятих свят, тобто, найбільш значущих у житті Ісуса Христа і Богородиці. За Біблією, саме в цей день Архангел Гавриїл повідомив Діві Марі...