Ніби з пекла виліз: Гарбуз з обличчям Путіна перелякав мережу (фото)

Зауважимо, що це фото — не нове. Воно вже поширювалося у мережі декілька років тому.

Користувач Reddit показав у мережі незвичайне фото, присвячене Хелловіну, передають Патріоти України.

Як він пояснив, на ньому зображений "найголовніший страх", а саме — обличчя президента Росії Володимира Путіна у гарбузі.

Усередині головного символу цього свята помістили свічку, яка підсвітила очні отвори і зробила видовище ще страхітливішим.

Фото викликало фурор на порталі. Його вже назвали "Володимиром Тиквіним". При цьому деякі помітили, що Путін тут схожий на космонавта.

Були й інші порівняння. "Волан-де-Морт Путін?", "Не набагато страшніший від Хілларі", — пожартували користувачі.

Також відзначили й талант постановника цієї картинки.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...