Нічого особистого - тільки бізнес: На президентських виборах у Кіпрі переміг друг Путіна

71-річний Анастасіадіс - один з небагатьох лідерів країн ЄС, який систематично виступає проти антиросійських санкцій.
"В офшорах без змін: на виборах у Кіпрі переміг чинний президент, який виступає проти антиросійських санкцій. Президент Порошенко вже дипломатично привітав Нікоса Анастасіадіса, хоча останній має доволі теплі стосунки з Володимиром Путіним", - пише на своїй сторінці у Facebook блогер Олексій Мінаков, передають Патріоти України.
"Агресія, окупація та інші геополітичні ігри Росії не дуже цікавлять Анастасіадіса - для нього мають значення гроші, особливо гроші російських олігархів, які осідають і обертаються в фінансовій системі його країни. Дуже показовим в цьому плані було його інтерв'ю 2015 року, коли він запропонував "забути на секунду про ті проблеми, які виникли в результаті українського конфлікту... багато хто вважає Росію стратегічним партнером і зараз". Тоді ж він заявив і про неефективність санкцій проти Росії.

У 2016 році після зустрічі з Лавровим на полях Генасамблеї ООН він продовжував гнути свою лінію: "Санкції не дають можливості вести діалог і вирішувати проблеми".

І в той же час, минулого року, під час зустрічі з Порошенком, Анатасіадіс підтвердив підтримку санкцій ЄС проти Росії. Принаймні, так говорилось в офіційному прес-релізі. Але це, мабуть, єдиний випадок, коли він не розкритикував санкції.

Взагалі, 71-річний Анастасіадіс - один з небагатьох лідерів країн ЄС, який систематично виступає проти антиросійських санкцій. Компанію йому складає президент Чехії Земан, президент Сербії Вучич, президент Болгарії Радев, прем'єр-міністр Словаччини Фіцо, прем'єр-міністр Угорщини Орбан.

Як кажуть, нічого особистого - тільки бізнес."

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Верифікація субсидій: Як проводитимуть і хто постраждає найбільше

неділя, 20 жовтень 2019, 22:45

Парламент проголосував за законопроект №1231 "Про верифікацію і моніторингу державних виплат". Журналісти проаналізували, за що зможуть позбавити виплат субсидіантів і з яких джерел будуть черпати відомості чиновники, передають Патріоти України з посил...

Quantum Stealth: Матеріал, що дає невидимість, винайшли канадські вчені (відео)

неділя, 20 жовтень 2019, 22:38

Раніше технології такого рівня описувалися у фантастичній літературі. Вчені з канадської компанії Hyperstealth винайшли камуфляжний матеріал під назвою Quantum Stealth, за допомогою якого змогли створити "щит невидимості", передають Патріоти України з ...