Про це повідомляє РБК з посиланням на джерело, знайоме з матеріалами Міністерства транспорту РФ, передають Патріоти України.
Цю інформацію виданню підтвердив партнер декількох російських суднобудівних компаній. За його даними, обладнання компанії MAN довелося встановлювати на судно саме через відмову фінської компанії.
Німецька компанія заявляє, що нічого не поставляла до Криму, але не виключає перепродажу обладнання. "Ми не беремо участі і не брали участь в будь-яких поточних або недавніх проектах з заводом "Затока", - сказав представник MAN Diesel & Turbo, додавши, що MAN не поставляв генератори на "Затока" "за останні десять років".
Представник німецького концерну заявив, що діючі санкції забороняють поставляти генератори кримським компаніям або використовувати їх в Криму і концерн суворо дотримується цих вказівок. Водночас він допустив, що завод міг використовувати обладнання, яке було вироблено для інших суден, але "MAN не може це контролювати і знати про це".
Представник Федерального міністерства економіки та енергетики Німеччини заявив, що уряд країни не коментує експортні питання приватних компаній. "Це обов'язок компаній - дотримуватися умов санкцій ЄС", - сказав він.
У російському Мінтрансі на запит журналістів не відповіли.
На свято можна приготувати прості страви, які не вдарять по фігурі. У неділю, 23 червня, цьогоріч відзначатиметься Трійця – 50-й день після Великодня (Воскресіння Христове). Традиційно меню на Паску жирне, у ньому багато м'ясних страв, оскільки до свя...
Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2025 року у хр...