Про це повідомляє РБК з посиланням на джерело, знайоме з матеріалами Міністерства транспорту РФ, передають Патріоти України.
Цю інформацію виданню підтвердив партнер декількох російських суднобудівних компаній. За його даними, обладнання компанії MAN довелося встановлювати на судно саме через відмову фінської компанії.
Німецька компанія заявляє, що нічого не поставляла до Криму, але не виключає перепродажу обладнання. "Ми не беремо участі і не брали участь в будь-яких поточних або недавніх проектах з заводом "Затока", - сказав представник MAN Diesel & Turbo, додавши, що MAN не поставляв генератори на "Затока" "за останні десять років".
Представник німецького концерну заявив, що діючі санкції забороняють поставляти генератори кримським компаніям або використовувати їх в Криму і концерн суворо дотримується цих вказівок. Водночас він допустив, що завод міг використовувати обладнання, яке було вироблено для інших суден, але "MAN не може це контролювати і знати про це".
Представник Федерального міністерства економіки та енергетики Німеччини заявив, що уряд країни не коментує експортні питання приватних компаній. "Це обов'язок компаній - дотримуватися умов санкцій ЄС", - сказав він.
У російському Мінтрансі на запит журналістів не відповіли.
14 вересня за новим церковним календарем (27 вересня за старим) - Воздвиження Хреста Господнього, нагадують Патріоти України. Свято пов'язане з ім'ям рівноапостольної Олени, матір'ю імператора Костянтина, яка, згідно з церковним переказом, відшукала Хр...
Різдво Пресвятої Богородиці віруючі за новим стилем відзначають 8 вересня. І цей день вважається дуже сильним енергетично, а молитви мають особливу потужність. За однією з традицій жінки, у яких немає дітей, накривають святковий стіл і запрошують бідни...