Так, німецькі вчені виявили, що сполуки — лігнани, присутні у складі цих зерен, можуть знищувати ракові клітини, "заморожувати" ріст нових клітин і запобігати появі вторинних пухлин, передають Патріоти України з посиланням на закордонні ЗМІ.
Саме тому медики рекомендують дотримуватися раціону, багатого продукцією із борошна грубого помелу, насіння льону та овочів — комплекс цих продуктів допомагає організму отримати лігнани в достатній кількості.
"У нас є перші явні докази того, що лігнани не тільки знижують ризик розвитку раку молочної залози після менопаузи, але також і ризик смертності", —зазначила науковий фахівець німецького Центру дослідження раку в Гейдельберзі Дженні Чанг-Клод.
Крім лігнанів, насіння льону містять багато інших корисних мікроелементів: вітаміни A, В1, В2, В3, В6, В9, C, клітковина, жирні кислоти омега-3, омега-6, омега-9, амінокислоти.
14 вересня за новим церковним календарем (27 вересня за старим) - Воздвиження Хреста Господнього, нагадують Патріоти України. Свято пов'язане з ім'ям рівноапостольної Олени, матір'ю імператора Костянтина, яка, згідно з церковним переказом, відшукала Хр...
Різдво Пресвятої Богородиці віруючі за новим стилем відзначають 8 вересня. І цей день вважається дуже сильним енергетично, а молитви мають особливу потужність. За однією з традицій жінки, у яких немає дітей, накривають святковий стіл і запрошують бідни...