Ніж у спину: Як США розправляються з економікою недонадімперії руками "братнього" кремлівцям Китаю

Блокування з боку китайських банків можливості громадянам РФ відкривати рахунки для обслуговування бізнесу доводить вплив американських санкцій в світі.

Про це сказав російський економіст Дмитро Некрасов, порівнявши російську ситуацію з історією з продажем іранської нафти в індійські компанії, передають Патріоти України.

Тоді, незважаючи на всі запевнення уряду Індії у співпраці з Іраном, фірми перестали закуповувати нафту, побоюючись американських санкцій. "Ця ситуація характеризує той факт, що будь-які думки російського керівництва про можливість блокування чогось з Китаєм, Індією, з ким завгодно в противагу Заходу, не надто розумні", - говорить він.

Разом з тим економіст впевнений, що найближчим часом це катастрофічно не вплине на російську економіку, але обмежить можливості бізнесу. "Тим не менш, очевидно вони обмежують можливість російського бізнесу для міжнародної кооперації, для торгівлі, для інвестицій за кордон. Це в цілому обмежує можливості для зростання російської економіки і лише в черговий раз є підтвердженням значення дії американського регулятора для компанії будь-яких країн безвідносно до політичних цілей і установкам їх урядів", - сказав Некрасов.

Джерело: Обозреватель
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

15 лютого - Стрітення: Що категорично не можна робити в цей день

середа, 15 лютий 2023, 7:15

15 січня відзначається одне з 12 головних церковних свят - Стрітення Господнє. Це свято символізує зустріч людства з Немовлям Ісусом. Слово "стрітення" на старослов'янській мові означає "зустріч", а друге значення цього слова - "радість". Це зустріч лю...

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...