"Ніж у спину": Набрали чинності нові нищівні санкції США проти Росії

Санкції США проти Росії, введені після отруєння екс-ГРУшника Скрипаля і його дочки у Великій Британії, набирають чинності сьогодні, 27 серпня.

В цілому санкції США стосуються іноземної допомоги, продажу зброї, фінансування продажу зброї, відмови в кредитуванні, експорту товарів, що стосуються національної безпеки, в Росію, - повідомляє Daily Times, передають Патріоти України.

Санкції охоплюють 5 пунктів:

1. Припинення допомоги Росії, за винятком термінової гуманітарної допомоги, харчування, сільськогосподарських товарів або продуктів (згідно із Законом про іноземну допомогу від 1961 року).

2. Припинення продажів в Росію зброї будь-яких оборонних товарів і оборонних послуг або проектно-конструкторських послуг; припинення продажу ліцензій на експорт до Росії будь-яких предметів, що входять у список боєприпасів США (згідно із Законом про експортний контроль).

3. Зупинення всього військового фінансування для Росії (згідно із Законом про експортний контроль зброї).

4. Відмова у наданні Росії будь-яких кредитів, кредитних гарантій або іншої фінансової допомоги будь-яким департаментом, агентством або урядовою організацією Сполучених Штатів, зокрема Експортно-імпортному банком Сполучених Штатів.

5. Заборона на експорт в Росію будь-яких товарів або технологій з санкційного списку.

Джерело: Факти.ІCTV
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Кухня літа: Рецепти швидких, смачних та простих страв з кабачків

п’ятниця, 15 липень 2022, 23:55

Страви з кабачків – це те, без чого важко уявити собі літо! Цей овоч дуже універсальний – з кабачків можна готувати перші, другі страви та закуски. Рецепти з кабачками дуже прості у приготуванні, то ж з ними впорається будь-хто. Окрім своїх корисних вл...

З архіву ПУ. "Потому что нельзя быть красивой такой": На сервісі знайомств заблокували акаунт моделі через "занадто привабливі" фото

понеділок, 7 березень 2022, 23:55

Додаток Tinder знову опинився в центрі скандалу через свою занадто жорстку політику щодо розміщуваних знімків.