"Ніж у спину": Набрали чинності нові нищівні санкції США проти Росії

Санкції США проти Росії, введені після отруєння екс-ГРУшника Скрипаля і його дочки у Великій Британії, набирають чинності сьогодні, 27 серпня.

В цілому санкції США стосуються іноземної допомоги, продажу зброї, фінансування продажу зброї, відмови в кредитуванні, експорту товарів, що стосуються національної безпеки, в Росію, - повідомляє Daily Times, передають Патріоти України.

Санкції охоплюють 5 пунктів:

1. Припинення допомоги Росії, за винятком термінової гуманітарної допомоги, харчування, сільськогосподарських товарів або продуктів (згідно із Законом про іноземну допомогу від 1961 року).

2. Припинення продажів в Росію зброї будь-яких оборонних товарів і оборонних послуг або проектно-конструкторських послуг; припинення продажу ліцензій на експорт до Росії будь-яких предметів, що входять у список боєприпасів США (згідно із Законом про експортний контроль).

3. Зупинення всього військового фінансування для Росії (згідно із Законом про експортний контроль зброї).

4. Відмова у наданні Росії будь-яких кредитів, кредитних гарантій або іншої фінансової допомоги будь-яким департаментом, агентством або урядовою організацією Сполучених Штатів, зокрема Експортно-імпортному банком Сполучених Штатів.

5. Заборона на експорт в Росію будь-яких товарів або технологій з санкційного списку.

Джерело: Факти.ІCTV
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Один з найважливіших для християн днів року. Благовіщення Пресвятої Богородиці: Історія і заборони свята

понеділок, 25 березень 2024, 6:15

25 березня за новим стилем (7 квітня - за старим) - Благовіщення Пресвятої Богородиці, яке належить до числа дванадесятих свят, тобто, найбільш значущих у житті Ісуса Христа і Богородиці. За Біблією, саме в цей день Архангел Гавриїл повідомив Діві Марі...

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...