Нотатки мандрівника: "Италия, в которой не носят тапки с мехом", - блогер (фото)

Жінок, які носять тапки зі штучним хутром і в спортивних костюмах вдалося зустріти тільки в аеропорту ... на рейсі в Київ...

Про це у своєму блозі пише експерт з питань сектора оборони і безпеки Олег Стариков, передають Патріоти України. Далі - мовою оригіналу:

"Итальянские наблюдения. 1.0.

За 11 дней пребывания в Милане, Неаполе, Сорренто и его окрестностях и Генуе, не видел:

1. Мужчин, одетых в брюки (не капри) и в кожаных ботинках или кроссовках без НОСКОВ. Признаюсь, встретилось 3 таких особи мужского пола, но по ним было сразу видно, что они "все такие креативные" (говорю толерантно).

2. Женщин, носящих ТАПКИ С ИСКУССТВЕННЫМ МЕХОМ и в СПОРТИВНЫХ КОСТЮМАХ. Ошибаюсь, видел двух таких, наших, в аэропорту Милана: одну в тапках с мехом, другую - в тренике, и то на рейсе на Киев.

Итальянские наблюдения. 2.0

"Я, Ленин и Горький на Капри"

На первом фото - вилла пролетарского писателя М. Горького, где он проживал.

На втором фото - памятник пролетарскому вождю В. Ленину, который находится под виллой, где проживал М. Горький.

На третьем фото - вид с виллы М. Горького.

А приезжал вождь мирового пролетариата В. Ленин на остров Капри лечить "каприйскую ересь", которая по мнению Ленина, была "ревизионистская" и посягнула на учение Маркса. А эту ересь развели Горький и Луначарский в созданной ими "каприйской школе" для рабочих-эмигрантов из России.

Кстати, все местные считали М. Горького барином, т.к он жил роскошно и не жалел чаевых для прислуги."

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Провідна неділя 2924 року: Прикмети та традиції, що треба знати про радоницю

неділя, 12 травень 2024, 6:23

Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2024 року у хр...

Один з найважливіших для християн днів року. Благовіщення Пресвятої Богородиці: Історія і заборони свята

понеділок, 25 березень 2024, 6:15

25 березня за новим стилем (7 квітня - за старим) - Благовіщення Пресвятої Богородиці, яке належить до числа дванадесятих свят, тобто, найбільш значущих у житті Ісуса Христа і Богородиці. За Біблією, саме в цей день Архангел Гавриїл повідомив Діві Марі...