Новий американський локомотив вирушив у перший рейс Україною

Як повідомили в "Укрзалізниці", вже 20 локомотивів серії GE Evolution знаходяться в Україні, 8 - доукомплектовані і виходять в роботу

13 грудня в перший рейс вирушив локомотив виробництва американської компанії General Electric. Про це повідомив в.о. голови правління "Укрзалізниці" Євген Кравцов на своїй сторінці в Facebook, передають Патріоти України.

Тепловоз доставить вагони з 3,8 тис тонн руди для металургійних комбінатів Маріуполя. "Це історичний рейс для всієї України. Нова тяга - надійна, ефективна, економічна в роботі, екологічна та комфортна для машиністів. А один новий локомотив буде економити компанії близько 10 млн грн на рік", - заявив Кравцов.

"Сьогодні вже 20 локомотивів серії GE Evolution знаходяться в Україні, 8 - доукомплектовані і виходять в роботу. Ще 12 очікуємо до кінця року. Ми задоволені тестовими результатами нових тепловозів GE. Перші локомотиви вже направили возити сировину в напрямку меткомбінатів Маріуполя неелектрифікованою ділянкою Комиш-Зоря - Волноваха", - написав Кравцов.

"Якщо в минулому році в напрямку Маріуполя ми могли пропустити не більше 12-14 вантажних поїздів, то після запуску локомотивів General Electric ми впевнені, що зможемо стабільно забезпечити 22-24 поїзда вже сьогодні. Ми і надалі будемо розвивати цей напрямок і збільшувати інвестування", - додав керівник УЗ.

За словами Кравцова, всі 8 вже прийнятих в експлуатацію УЗ локомотива GE працюватимуть на лінії Комиш-Зоря - Волноваха.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...