"Новий Чорнобиль" ІІ: хто відповість за екологічну катастрофу на Донбасі?

Стан хімічних заводів на територіях ОРДЛО зараз залишає бажати кращого.

Фото: ВікіпедіяУ попередній статті військового журналіста Максима Петровського було розкрито безліч питань стосовно ситуації, що склалася з хімічною промисловістю Донбасу, повідомляють Патріоти України.

У тому ж ключі найближчим часом, природно, очікується безліч повідомлень з боку ЗМІ ОРДЛО з приводу звинувачень України в екологічній катастрофі на Донбасі.

До речі, швидше за все, зараз підрозділи так званих МГБ псевдо-республік почнуть активно збирати інформацію про стан українських підприємств поблизу територій, підконтрольних бойовикам. Якщо міркувати логічно, то ймовірно, що будуть шукати дані саме про негативні моменти на цих заводах і про можливі порушення роботи там, включаючи стан обладнання. Все це буде використовуватися засобами масової інформації щоб представити черговий раз українську владу в поганому світлі. Чи не буде подивом і те, що накази на таку діяльність вже давно були дані всім, кому не лінь. Хоча хто знає ...

Нагадаємо, що причина криється в тому, що стан хімічних заводів на територіях ОРДЛО зараз залишає бажати кращого. Це і недостатня кількість кваліфікованих працівників, і численні порушення техніки безпеки, і застаріле обладнання, яке вже давно потребує ремонту. В цілому зараз все це знаходиться на межі можливої екологічної катастрофи. Незрозуміло правда, чому керівники так званих республік замість того щоб вирішувати проблему і запобігти можливим катастрофічним наслідкам, намагаються шукати якісь способи обману і можливості щоб звинуватити українську сторону в усьому. При цьому ніхто навіть не замислюється про «простих» людей. А подібні дії «молодої» влади ведуть вже до проблем, які торкнуться не тільки територій ОРДЛО, а й сусідніх земель в тому числі. А це все людські життя. Але судячи з усього псевдо-керівники готові влаштувати другий Чорнобиль аби знайти новий спосіб звинуватити Україну і відвести очі від того, що відбувається всередині псевдо-республік. В першу чергу вони намагаються відвернути увагу людей від того, що вони творять з робочими місцями, з приватними підприємцями і т.д. Ну і головне - це приховати те, що відбувається зараз з промисловістю на територіях, підконтрольних силовикам так званих республік. А вона вже виразно рухається до повного занепаду. Але ніхто не намагається це зупинити. Всі шукають тільки способи скинути зі своїх плечей всю відповідальність за те, що вже дійсно неминуче. А ну ще можна відкрити музей на місці колишнього підприємства і спробувати таким способом «збивати» гроші з населення.
Та й з наслідками, пов'язаними з екологією, навряд чи хтось буде серйозно розбиратися. Якщо це все ж станеться, то відразу ж звинуватять «укробандеровцев», а потім невідомо скільки часу будуть вимагати у них відновлення завданих збитків замість того щоб нарешті щось зробити самим. Краще б не намагалися все скинути на сусіда, а самі починали розвивати той потенціал, які є на територіях Донбасу. І це в повній мірі стосується і хімічної промисловості. На даний момент бойовики ОРДЛО практично знищили весь можливий потенціал, який був у них і крім цього привели регіон в небезпечний стан. А хто ж буде відповідати за все це в кінцевому підсумку?
Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Побачили те, що не було явним" - політтехнолог про те, як криза проявила президента Зеленського

неділя, 18 квітень 2021, 15:00

Криза - це екзамен для влади, чи зможе вона скористатися цим шансом. "Немає фахових людей. Його оточення - дивні особи з незрозумілою репутацією. Криза проявила цей застій. Україні потрібен не просто функціонер, а людина з досвідом, баченням, стратегіє...

З архіву ПУ. "Ось така скотина": Зіркова українська співачка відмовила міністру культури в інтимі і поплатилася за це (відео)

неділя, 18 квітень 2021, 10:00

​Українська поп-діва Оля Полякова, як і безліч інших жінок, може поділитися мало приємною історією про неналежну поведінку чоловіків. Одного разу, будучи запрошеною до будинку президента України Віктора Януковича, співачці довелося шукати шляхи відступу.