Новий підробний юдей "записався" і в знавці православних канонів: Екс-міністр-утікач часів Януковича з Ізраїлю метає "грім і блискавку" на автокефалію України

Топ-казнокрад, котрий разом з паспортом прикупив собі єврейське походження, перейнявся питаннями духовності та моралі. При цьому ігнорує право, авторитет та рішення Матері-церкви - Вселенської патріархії, вбачаючи у всьому "криваву руку Хунти".

Едуард Ставицький

Колишній міністр енергетики і вугільної промисловості Едуард Ставицький зробив заяву проти надання Україні Томосу – указу предстоятеля помісної православної церкви Вселенського патріарха Варфоломія про незалежність української церкви, - передають Патріоти України з посиланням на Корупція.інфо.

Про своє негативне ставлення до ситуації, що склалася навколо православ’я в Україні, Едуард Ставицький розповів журналістам. «Ці люди в Києві відмовляються розуміти, що церковні канони не підлягають політичній ревізії. Навіть в радянські часи, коли з церков робили ангари, не було дозволено втручатися у внутрішні справи православної громади», – заявив Едуард Ставицький.

Екс-міністр зазначив, що для нього не стала сюрпризом така поведінка української влади, яку він неодноразово критикував. «Я з великою повагою ставлюся до України і українського народу. Те, що я спостерігаю, мені боляче на серці. Я не абстрагувався від ситуації, стежу за нею. І у мене достатньо думок з цього приводу», – пояснює він.

Ставицький вважає, що незважаючи на дії київської влади, спрямовані проти єдності української православної церкви, в майбутньому все стане на свої місця. «Буде краще, якщо православні віруючі спокійно сприймуть ситуацію, продовжать відвідувати свою церкву, не беручи до уваги Томос. Рано чи пізно все владнається і справедливість переможе», – підсумував Едуард Ставицький.

Едуарда Ставицького вважали одним з найбільш побожних міністрів часів президентства Віктора Януковича. Він підтримував тісні стосунки з намісником Києво-Печерської Лаври митрополитом Павлом, якого вважав своїм духовним наставником. Більш того, в 2013 році відбулось унікальна для української політики богослужіння – вперше ціле міністерство прийшло молитися за працівників галузі і не тільки. Це було міністерство енергетики та вугільної промисловості Едуарда Ставицького на чолі з ним самим. Митрополит Павло звершив подячний молебень про шахтарів та всіх тих, хто щодня забезпечує теплом і електроенергією громадян України.

Після переїзду в Ізраїль колишньому міністру вдалося зберегти тісний зв’язок з Російською православною церквою, про що свідчить одна з фотографій нижче – Едуард Ставицький разом з дружиною спілкуються з єпископом Єрусалимської православної церкви патріархом Феофілієм ІІ.

Інші публікації автора

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...