Новий "підводний мисливець" поповнив лави ВМС США (фото, відео)

ВМС США отримали новий підводний човен класу Virginia. Самі американці відносять АПЛ до типу «мисливець / вбивця»: атомна субмарина вміє підкрадатися до жертви абсолютно безшумно.

Новий хижак ВМФ США має 115 метрів в довжину. В якості силової установки використаний ядерний реактор, що приводить в дію не звичайний гвинт, а дві турбіни і гребний гвинт в особливому кільцевому обтічнику. Це дає АПЛ можливість пересуватися практично непомітно для сонарів противника, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.

Чотири торпедні апарати споряджені важкими самонавідними торпедами Mk.48. Крім того, човен озброєна протикорабельними ракетами і двома пусковими установками барабанного типу - в них заряджені 12 «Томагавків».

На даний час субмарини класу «Вірджинія» можна сміливо назвати піком технічного розвитку підводного флоту. Небезпечні, добре оснащені мисливці здатні знаходити цілі в глибині океану, залишаючись абсолютно невидимими.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...

Хіти тижня. День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

субота, 16 вересень 2023, 6:41

17 вересня за новоюліанським календарем (до 1923 року - 30 вересня) українці святкують день ангела Віри, Любові, Надії і Софії. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я...