Про це розповів її адвокат Олексій Чорний в коментарі "Українській правді", передають Патріоти України.
За словами правника, виховательку Наталю Янчик на початку 2017 року призначили відповідальною за протипожежну безпеку, проте вона звільнилася за місяць до трагедії.
"Наказом, яким на неї було накладено відповідальність, також вказується, що заступник директора табору повинен організувати проведення навчання, інструктаж. Наказ у 2017 році посилається на нормативно-правовий акт, який уже був скасований. Тобто це правила пожежної безпеки", - розповів він.
"На вихователя, який не є фахівцем у питанні пожежної безпеки, або фахівцем у питаннях техніки, непідготовленого, непроінструктованого, ненавченого була покладена відповідальність чисто формально", - додав адвокат.
Чорний розповів, що 10 серпня Янчик подала заяву на звільнення з 24 серпня, тоді як пожежа, у результаті якої загинули три дитини, трапилась 16 вересня. Проте, наказ про звільнення Наталії на руки не видали.
"Це було пов'язано з тим, що закінчувалася дитяча зміна. Заяву у неї не прийняли, а залишили на столі у заступника директора. Після 24 серпня вона фактично припиняє виконувати службові обов'язки. До моменту пожежі вона вже більше 2 тижнів не працювала", - розповів він.
Він зазначив, що арештована вихователька не є настільки небезпечною, щоб її було потрібно утримувати в СІЗО.
"Стратегія захисту буде в тому, щоб показати, що це не та людина, яка має відповідати за ці події", - додав Чорний.
14 вересня за новим церковним календарем (27 вересня за старим) - Воздвиження Хреста Господнього, нагадують Патріоти України. Свято пов'язане з ім'ям рівноапостольної Олени, матір'ю імператора Костянтина, яка, згідно з церковним переказом, відшукала Хр...
Різдво Пресвятої Богородиці віруючі за новим стилем відзначають 8 вересня. І цей день вважається дуже сильним енергетично, а молитви мають особливу потужність. За однією з традицій жінки, у яких немає дітей, накривають святковий стіл і запрошують бідни...