Новий суперконтинент: Вчені розповіли про можливі варіанти еволюції Землі

Справжній рух тектонічних плит наштовхнув вчених на думку про створення в далекому майбутньому нового суперконтиненту.

Це станеться через сотні мільйонів років, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.

Є кілька сюжетів, за якими буде все розвиватися. Кожному варіанту материка вчені дали індивідуальну назву. Так, найочевидніше розгортання подій - виникнення континенту Новопангея. Він утворюється при розширенні Атлантичного океану: Америка з'єднається з Антарктидою, пізніше до них приєднаються Африка та Євразія.

Якщо Атлантичний океан залишиться колишнім, то утворюється материк Пангея Ультима. Він буде складатися з таких континентів і територій, як Африка, європейська частина Євразії і Америка.

У разі закриття відразу Тихого океану і Атлантичного з'явиться територія Ауріка.

І останній варіант - виникнення Амазії при русі тектонічних плит на північ, де вони і з'єднаються (на Північному полюсі).

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"У гавкоті дворової собаки честі більше, ніж в словах російського офіцера", - морпіх-кримчанин

п’ятниця, 5 березень 2021, 18:23

Чому зрадників в Криму називають "трофеями", чи могло щось завадити анексії і коли насправді закінчилося перемир'я на Донбасі. "В 2014 году майор Павел Сухань был еще старшим лейтенантом и служил в Феодосии. После того, как украинские корабли и воински...

На Сумщині у зґвалтуванні школярки підозрюють ... її батька та дядька

п’ятниця, 5 березень 2021, 18:11

Експерти підтвердили факт сексуального насильства. 40-річному та 43-річному мешканцям Сумської області 5 березня оголосили про підозру у зґвалтуванні школярки. Обидва були її родичами – батьком і дядьком. Про це йдеться у повідомленні пресслужби обласн...