Новий транш, кажете? - МВФ ''віддав'' украдений Крим Росії

Міжнародний валютний фонд (МВФ) опублікував осінній Огляд регіональної економіки Європи, у якому вказав економічні показники анексованого Криму російськими.

Відповідна карта була оприлюднена на його офіційному сайті. Півострів на ній зображений як частина України. Однак "статистичні дані про Крим і місто Севастополь враховуються як частина даних про Росію" і не внесені в інформацію про економіку України, передають Патріоти України.

При цьому в поясненні до карти вказано: "з боку МВФ кордон, колір, позначення і будь-яка інша інформація, зазначена на картах, не означає судження про правовий статус територій або визнання і прийняття кордонів".

Пізніше у фонді прояснили ситуацію. Представник МВФ сказав: "У статистичних цілях країна, яка де-факто керує територією, зобов'язана повідомляти статистичні дані. Використання Міжнародним валютним фондом статистичних даних не є натяком на те, що він визнає або займає позицію із питання про те, яка країна має юридичне право на цю територію — якщо є міжнародний спір щодо неї".


Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Кухня літа: Рецепти швидких, смачних та простих страв з кабачків

п’ятниця, 15 липень 2022, 23:55

Страви з кабачків – це те, без чого важко уявити собі літо! Цей овоч дуже універсальний – з кабачків можна готувати перші, другі страви та закуски. Рецепти з кабачками дуже прості у приготуванні, то ж з ними впорається будь-хто. Окрім своїх корисних вл...

З архіву ПУ. "Потому что нельзя быть красивой такой": На сервісі знайомств заблокували акаунт моделі через "занадто привабливі" фото

понеділок, 7 березень 2022, 23:55

Додаток Tinder знову опинився в центрі скандалу через свою занадто жорстку політику щодо розміщуваних знімків.