Новий транш, кажете? - МВФ ''віддав'' украдений Крим Росії

Міжнародний валютний фонд (МВФ) опублікував осінній Огляд регіональної економіки Європи, у якому вказав економічні показники анексованого Криму російськими.

Відповідна карта була оприлюднена на його офіційному сайті. Півострів на ній зображений як частина України. Однак "статистичні дані про Крим і місто Севастополь враховуються як частина даних про Росію" і не внесені в інформацію про економіку України, передають Патріоти України.

При цьому в поясненні до карти вказано: "з боку МВФ кордон, колір, позначення і будь-яка інша інформація, зазначена на картах, не означає судження про правовий статус територій або визнання і прийняття кордонів".

Пізніше у фонді прояснили ситуацію. Представник МВФ сказав: "У статистичних цілях країна, яка де-факто керує територією, зобов'язана повідомляти статистичні дані. Використання Міжнародним валютним фондом статистичних даних не є натяком на те, що він визнає або займає позицію із питання про те, яка країна має юридичне право на цю територію — якщо є міжнародний спір щодо неї".


Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. Дієта не допоможе: Причину ожиріння виявили в генах

четвер, 14 жовтень 2021, 23:55

Люди можуть відчувати ускладнення при схудненні, незважаючи на здоровий спосіб життя. Вчені встановили, що ген, який відповідає за контроль запалення в організмі, в той же час підвищує ризик ожиріння. Однак, як показали експерименти співробітників Унів...

З архіву ПУ. Іноді природа жартує: У мережі показали, як зараз виглядають сестри-близнючки, які народилися з різним кольором шкіри (фото)

четвер, 14 жовтень 2021, 2:00

Ймовірність народження таких близнюків двох рас дорівнює 1 до 500. Усі звикли, що якщо близнюки, то вони обов'язково мають бути як дві краплі води, схожі між собою. Буває, що навіть коли вони народжуються з різною зовнішністю, то все одно мають подібні...