Новий транш, кажете? - МВФ ''віддав'' украдений Крим Росії

Міжнародний валютний фонд (МВФ) опублікував осінній Огляд регіональної економіки Європи, у якому вказав економічні показники анексованого Криму російськими.

Відповідна карта була оприлюднена на його офіційному сайті. Півострів на ній зображений як частина України. Однак "статистичні дані про Крим і місто Севастополь враховуються як частина даних про Росію" і не внесені в інформацію про економіку України, передають Патріоти України.

При цьому в поясненні до карти вказано: "з боку МВФ кордон, колір, позначення і будь-яка інша інформація, зазначена на картах, не означає судження про правовий статус територій або визнання і прийняття кордонів".

Пізніше у фонді прояснили ситуацію. Представник МВФ сказав: "У статистичних цілях країна, яка де-факто керує територією, зобов'язана повідомляти статистичні дані. Використання Міжнародним валютним фондом статистичних даних не є натяком на те, що він визнає або займає позицію із питання про те, яка країна має юридичне право на цю територію — якщо є міжнародний спір щодо неї".


Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...

Хіти тижня. День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

субота, 16 вересень 2023, 6:41

17 вересня за новоюліанським календарем (до 1923 року - 30 вересня) українці святкують день ангела Віри, Любові, Надії і Софії. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я...