Новий транш, кажете? - МВФ ''віддав'' украдений Крим Росії

Міжнародний валютний фонд (МВФ) опублікував осінній Огляд регіональної економіки Європи, у якому вказав економічні показники анексованого Криму російськими.

Відповідна карта була оприлюднена на його офіційному сайті. Півострів на ній зображений як частина України. Однак "статистичні дані про Крим і місто Севастополь враховуються як частина даних про Росію" і не внесені в інформацію про економіку України, передають Патріоти України.

При цьому в поясненні до карти вказано: "з боку МВФ кордон, колір, позначення і будь-яка інша інформація, зазначена на картах, не означає судження про правовий статус територій або визнання і прийняття кордонів".

Пізніше у фонді прояснили ситуацію. Представник МВФ сказав: "У статистичних цілях країна, яка де-факто керує територією, зобов'язана повідомляти статистичні дані. Використання Міжнародним валютним фондом статистичних даних не є натяком на те, що він визнає або займає позицію із питання про те, яка країна має юридичне право на цю територію — якщо є міжнародний спір щодо неї".


Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

15 лютого - Стрітення: Що категорично не можна робити в цей день

середа, 15 лютий 2023, 7:15

15 січня відзначається одне з 12 головних церковних свят - Стрітення Господнє. Це свято символізує зустріч людства з Немовлям Ісусом. Слово "стрітення" на старослов'янській мові означає "зустріч", а друге значення цього слова - "радість". Це зустріч лю...

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...