Новини Криму: Окупанти вирішили повернути дітей у зону екологічної катастрофи

Окупаційна адміністрація прийняла рішення повернути дітей з санаторіїв, куди їх вивезли на час надзвичайного стану, назад в Армянськ, на півночі Криму, де відбувалися викиди небезпечних хімікатів.

Про це повідомляється на Twitter сторінці RoksolanaToday & Крим, передають Патріоти України.

Блогер публікує фотографію одного з оголошень, яке вивісили в санаторії, де живуть евакуйовані діти з батьками.

"Виїзд дітей дошкільного віку та першокласників з батьками, законними представниками, провідниками з санаторіїв Республіки Крим буде здійснюватися 24-25 вересня 2018 року", - говориться в іншому оголошенні.

"Валіть назад в газову камеру!", - з гірким сарказмом коментує цю новину автор постів.

Відзначимо, Михайло Шеремет - так званий "депутат" Держдуми РФ від Криму, який активно виступав в місцевих ЗМІ з розповідями про свою нібито особисту участь в ліквідації катастрофи.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. У Росії напророчили загибель Москви

середа, 26 січень 2022, 23:55

​Згідно із заявою блаженних Антонії (Кавешнікової), Ніли (Колесникової) і Любушки (Сусанинської) Москва може піти під землю. Відомо, що під час пошуку нафти геолог Іван Губкін виявив під Москвою величезний простір, заповнений водою. Дана порожнина наст...

З архіву ПУ. Поради фахівця: Як збільшити кількість гормону, який впливає на довголіття

середа, 26 січень 2022, 23:30

Старіння прискорюють суєта, кар‘єрна гонка, рутина, незбалансоване харчування, надмірне вживання шкідливих жирів, сидячий спосіб життя, які спричиняють хронічний стрес. Тож чим триваліший стрес – тим скорше ви починаєте старіти. Про це написала дієтоло...