Новини "ЛНР": Плотницький започатковує видобуток золота на території "республіки"

Окупаційна «влада» ОРЛО має намір добувати золото на непідконтрольній Україні території Луганської області.
Про це повідомляють сепаратистські ЗМІ, передають Патріоти України.

7 липня ватажок «ЛНР» Ігор Плотницкий доручив створити «державне» підприємство з видобутку золота з «володінням не менше 51% корпоративних прав».

У повідомленні зазначено, що інвестори нібито вже є. Однак їхні імена або назви фірм не згадуються.

«Досліди показують, що прибуток буде, тому давайте спробуємо», - заявив Плотницкий.

У 2011 році Луганська обласна рада погодила клопотання Мінприроди про продаж на аукціоні спеціального дозволу на користування надрами з метою геологічного вивчення, в тому числі дослідно-промислової розробки, золотосрібної ділянки в Антрацитівському районі.

Тоді ж депутати облради погодили аналогічне клопотання щодо золотосульфідних руд ділянки поблизу села Бобрикове. Тому в 2011 році в селі Бобрикове (Луганська область) компанія з польськими та австралійськими інвестиціями ТОВ «Донецький кряж» почала розробляти поклади золота і срібла.
Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Резонанс тижня. Лікарі відмовили в госпіталізації: У Кропивницькому від важкої пневмонії померла жінка

вівторок, 31 березень 2020, 12:30

Сімейний лікар сказала хворій лікуватися вдoма, зазначають родичі померлої. У Кропивницькому від двосторонньої пневмонії померла 43-річна жінка, якій лікарі відмовили в госпіталізації, передають Патріоти України з посиланням на видання Акула. За словам...

Курс гривні і інфляція: Експерт розповів, чи збудеться песимістичний прогноз Кабміну

вівторок, 31 березень 2020, 8:50

Кабмін оновив макроекономічний прогноз, погіршивши прогноз інфляції з 5,5% до 8,7%, безробіття – з 8,1% до 9,4%, курсу – з 27 гривень за долар до 29,5. "Судячи з показників, вже зараз на 2020 рік закладається падіння ВВП на 9-11%. Це дуже суттєво. Таки...