Новини "ЛНР": Плотницький започатковує видобуток золота на території "республіки"

Окупаційна «влада» ОРЛО має намір добувати золото на непідконтрольній Україні території Луганської області.
Про це повідомляють сепаратистські ЗМІ, передають Патріоти України.

7 липня ватажок «ЛНР» Ігор Плотницкий доручив створити «державне» підприємство з видобутку золота з «володінням не менше 51% корпоративних прав».

У повідомленні зазначено, що інвестори нібито вже є. Однак їхні імена або назви фірм не згадуються.

«Досліди показують, що прибуток буде, тому давайте спробуємо», - заявив Плотницкий.

У 2011 році Луганська обласна рада погодила клопотання Мінприроди про продаж на аукціоні спеціального дозволу на користування надрами з метою геологічного вивчення, в тому числі дослідно-промислової розробки, золотосрібної ділянки в Антрацитівському районі.

Тоді ж депутати облради погодили аналогічне клопотання щодо золотосульфідних руд ділянки поблизу села Бобрикове. Тому в 2011 році в селі Бобрикове (Луганська область) компанія з польськими та австралійськими інвестиціями ТОВ «Донецький кряж» почала розробляти поклади золота і срібла.
Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

15 лютого - Стрітення: Що категорично не можна робити в цей день

середа, 15 лютий 2023, 7:15

15 січня відзначається одне з 12 головних церковних свят - Стрітення Господнє. Це свято символізує зустріч людства з Немовлям Ісусом. Слово "стрітення" на старослов'янській мові означає "зустріч", а друге значення цього слова - "радість". Це зустріч лю...

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...