Новини "ЛНР": Плотницький започатковує видобуток золота на території "республіки"

Окупаційна «влада» ОРЛО має намір добувати золото на непідконтрольній Україні території Луганської області.
Про це повідомляють сепаратистські ЗМІ, передають Патріоти України.

7 липня ватажок «ЛНР» Ігор Плотницкий доручив створити «державне» підприємство з видобутку золота з «володінням не менше 51% корпоративних прав».

У повідомленні зазначено, що інвестори нібито вже є. Однак їхні імена або назви фірм не згадуються.

«Досліди показують, що прибуток буде, тому давайте спробуємо», - заявив Плотницкий.

У 2011 році Луганська обласна рада погодила клопотання Мінприроди про продаж на аукціоні спеціального дозволу на користування надрами з метою геологічного вивчення, в тому числі дослідно-промислової розробки, золотосрібної ділянки в Антрацитівському районі.

Тоді ж депутати облради погодили аналогічне клопотання щодо золотосульфідних руд ділянки поблизу села Бобрикове. Тому в 2011 році в селі Бобрикове (Луганська область) компанія з польськими та австралійськими інвестиціями ТОВ «Донецький кряж» почала розробляти поклади золота і срібла.
Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...

Покрова Пресвятої Богородиці: Народні повір'я і традиції свята

п’ятниця, 14 жовтень 2022, 6:28

Для всього православного світу 14 жовтня є особливою датою - саме в цей день відзначається велике свято Покрови Пресвятої Богородиці. Одне з найулюбленіших свят українців (церков названих на честь Покрови - найбільше на території України.-ред.) пов'яза...