Значить, на "уранові шахти хунти" як терориста: Незважаючи на мамині потуги, полонений російський військовослужбовець вкотре заперечив участь Росії у війні на Донбасі

Свою причетність до російської армії Агєєв не заперечує, лише додає, що, на його думку, вона тут забезпечує ледь не миротворчу місію.

Свою причетність до російської армії Агєєв не заперечує / фото svoboda.org

Україна впустила в країну матір полоненого на Донбасі російського військового Світлану Агєєву та забезпечила їй зустріч із сином. Побачення відбулося в СІЗО міста Старобільськ на Луганщині, передають Патріоти України з посиланням на ТСН.

Свою причетність до російської армії Агєєв не заперечує, лише додає, що, на його думку, вона тут забезпечує ледь не миротворчу місію. На запитання про місію російських солдат на Донбасі він відповів: "Захист мирних громадян на території "ЛНР". А на уточнення, від кого, сказав: "Від Збройних Сил України".

При цьому полонений досі переконаний, що його країна війни з Україною не веде. "Що війну веде – із цим я не згоден. Все-таки допомагає Луганську і Донецьку, просто допомагає – гуманітарна допомога там, продукти", - каже російський військовослужбовець, якого затримали в складі ДРГ в районі Жолобка на лінії фронту АТО зі зброєю в руках.

Раніше Агєєв це пояснював тим, що військові стояли та охороняли самі себе. Тепер у нього з'явилася нова версія подій – з РФ він приїхав за власним бажанням, підписав контракт із терористами, зброю отримав від бойовиків. "Це було моє бажання, мені хотілося там служити. Приїхали, нас зустріли, відвезли у військомат Луганська. Там ми пройшли повторну медичну комісію, відправилися в підрозділ. Це ж робота: сказали робити – значить, робиш", - пояснив журналістам російський солдат.

Українські силовики пояснюють, що дозволом на зустріч матері з сином хотіли показати відкритість – і навіть пішли на виконання умов росіян щодо відсутності українських журналістів. Мати Агєєва відкрито критикувати брехню російської пропаганди навіть після побаченого не наважується. "Недоговорюють", - характеризує вона її. На запитання, чи є ж усе-таки російські військові на Донбасі, відповідає ухильно: "Є, нема – я не військовий політик. Мабуть, є. Найголовніше – це знайти вихід із ситуації нашим політикам, нашим президентам. Я проїхала по Україні, нічого поганого не зустріла, ставлення гарне", - каже росіянка.

Сам же Агєєв зізнався, що аж до сьогодні не знав, що офіційні збройні сили його країни від нього відмовились, та навіть із консульства ніхто до нього не приїжджав.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Один з найважливіших для християн днів року. Благовіщення Пресвятої Богородиці: Історія і заборони свята

понеділок, 25 березень 2024, 6:15

25 березня за новим стилем (7 квітня - за старим) - Благовіщення Пресвятої Богородиці, яке належить до числа дванадесятих свят, тобто, найбільш значущих у житті Ісуса Христа і Богородиці. За Біблією, саме в цей день Архангел Гавриїл повідомив Діві Марі...

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...