"Ну, во-первых, "мужик, а на что ты, собственно, рассчитывал?": "Газова палиця" Володимира Володимировича здулася, - аналітик

Зрозуміло, що ідея "гібридної війни" в тому і полягає, щоб однією рукою воювати, а іншою, як ні в чому не бувало, торгувати з жертвою агресії, але можна було припустити, що рано чи пізно "партнерам" це набридне.

Про це на своїй сторінці у Facebook пише Ілля Вайцман, передають Патріоти України. Далі - мовою оригіналу:

"Ну, во-первых, "мужик, а на что ты, собственно, рассчитывал?" (© анекдот) Я понимаю, конечно, что идея "гибридной войны" в том и состоит, чтобы одной рукой воевать, а другой - как ни в чем не бывало торговать с жертвой агрессии, но можно было предположить, что рано или поздно "партнерам" это надоест?

Во-вторых, и уже задолго до войны, "партнерам" немного надоело использование путиным "газпрома" в качестве "газовой дубинки" - как традиционным образом (по голове), так и нетрадиционным... Эти "сигналы" недовольства можно было бы и заметить вовремя... Но нет. Увлеклись процессом.

В-третьих, с развитием энергосберегающих технологий и альтернативных источников энергии "газовая дубинка путина" изрядно сдулась, до положения "на полшестого", так что кредитование подобных предприятий имеет слишком большой риск невозврата денег. Причем, с учетом политиеских аспектов - этот риск выходит уже совсем далеко за рамки разумного.

Так что результат предсказуем заранее. Видимо, будут поднимать цены на газ и тепло для населения России, благо - куда оно денется?"

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. Порівняйте: Блогер показав ціни на продукти в окупованому Донецьку (фото)

четвер, 9 квітень 2020, 14:30

Поки в цивілізованому світі бушує вірус, карантин і самоізоляція, в окупованому РФ Донецьку все як завжди. Тут патрулі, обстріли, концтабори і бажання вижити в цій дешевій пародії на життя, яку приніс "русскій мір", російська зброя і місцеві колаборанти.

Хіти тижня. "Чортові легені вам ще знадобляться": Британка розповіла про жахи інфікування коронавірусом

четвер, 9 квітень 2020, 13:00

Жінка потрапила до лікарні через п'ять днів після того, як відчула себе погано. "Подивіться на мене, я лежу в реанімації й не можу дихати без трубки. До мене приєднані катетери. Тут у мене канюля, тут ще одна канюля. Зараз я відчуваю себе в десять разі...