Обережно! Кібер-злодій: У популярному браузері знайшли розширення, яке краде платіжні дані користувачів

Небезпечне ПЗ було доступне у Chrome Web Store із початку 2018 року. За цей час його установили декілька сотень людей.

У популярному браузері Google Chrome знайшли розширення, яке краде платіжні дані користувачів. Звіт про загрозу опублікований у спеціалізованому блозі компанії ElevenPaths. Програма під назвою Flash Reader перехоплювала інформацію про карти Visa, Mastercard та інші платіжні системи, передають Патріоти України.

Усі зібрані дані передавалися на контрольований злочинцями сервер.

Жертви отримували повідомлення про встановлення спеціальної програми, яка нібито була необхідна для роботи у мережі. До повідомлення додавалося фішингове посилання на розширення Flash Reader.

Розширення усе ще становить серйозну загрозу для користувачів мережі, незважаючи на те, що шкідлива кампанія призупинена.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...