Про це розповів Віктор Стефківський, заступник начальника управління фітосанітарної безпеки – начальник відділу захисту рослин Держпродспоживслужби, передають Патріоти України.
За його словами, враховуючи, що потреба вітчизняних виробників в агрохімікатах становить близько 100 тис. тонн на рік (приблизно два мільярди доларів), цей сегмент став надзвичайно привабливим для підробок.
В Держпродспоживслужбі констатують, що обсяги недоброякісних та фальсифікованих пестицидів на ринку зростають. І вважають, що суттєву роль тут зіграв мораторій на перевірки суб’єктів господарювання.
“За час мораторію безліч недобросовісних “торговців” розпочали масове розповсюдження підробок через роздрібну мережу. А це позначається на репутації України, та й наносить непоправну шкоду екології”, – додає Андрій Челомбітко, директор Департаменту фітосанітарної безпеки, контролю і сфері насінництва та розсадництва.
Службовці розраховують, що цьогоріч контроль обігу ЗЗР вдастся відновити і це якось покращить ситуацію. На руку зіграє і програма ООН, яка запускається в Україні для боротьби з фальсифікованими пестицидами.
14 вересня за новим церковним календарем (27 вересня за старим) - Воздвиження Хреста Господнього, нагадують Патріоти України. Свято пов'язане з ім'ям рівноапостольної Олени, матір'ю імператора Костянтина, яка, згідно з церковним переказом, відшукала Хр...
Різдво Пресвятої Богородиці віруючі за новим стилем відзначають 8 вересня. І цей день вважається дуже сильним енергетично, а молитви мають особливу потужність. За однією з традицій жінки, у яких немає дітей, накривають святковий стіл і запрошують бідни...