Про це розповів Віктор Стефківський, заступник начальника управління фітосанітарної безпеки – начальник відділу захисту рослин Держпродспоживслужби, передають Патріоти України.
За його словами, враховуючи, що потреба вітчизняних виробників в агрохімікатах становить близько 100 тис. тонн на рік (приблизно два мільярди доларів), цей сегмент став надзвичайно привабливим для підробок.
В Держпродспоживслужбі констатують, що обсяги недоброякісних та фальсифікованих пестицидів на ринку зростають. І вважають, що суттєву роль тут зіграв мораторій на перевірки суб’єктів господарювання.
“За час мораторію безліч недобросовісних “торговців” розпочали масове розповсюдження підробок через роздрібну мережу. А це позначається на репутації України, та й наносить непоправну шкоду екології”, – додає Андрій Челомбітко, директор Департаменту фітосанітарної безпеки, контролю і сфері насінництва та розсадництва.
Службовці розраховують, що цьогоріч контроль обігу ЗЗР вдастся відновити і це якось покращить ситуацію. На руку зіграє і програма ООН, яка запускається в Україні для боротьби з фальсифікованими пестицидами.
На свято можна приготувати прості страви, які не вдарять по фігурі. У неділю, 23 червня, цьогоріч відзначатиметься Трійця – 50-й день після Великодня (Воскресіння Христове). Традиційно меню на Паску жирне, у ньому багато м'ясних страв, оскільки до свя...
Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2025 року у хр...