Обличчя української влади або "Ребята, отъеб**сь!"

Народний депутат від фракції «Народний фронт» Євген Дейдей, який отримав вчора поранення в Авдіївської промзоні, закликав українців залишити його в спокої.

Євген Дейдей

На своїй сторінці в соцмережі він написав: "Все, что могу сказать сейчас по поводу истерики вокруг моего ранения - ребята, отъеб**сь!", - передають Патріоти України.

По-людськи можна зрозуміти емоції Євгена, який перебуває зараз не в найкращому стані. Але лексикон, який використовує народний депутат в спілкуванні з виборцями, навряд чи спиятиме покращенню іміджу держави і влади.


Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...

Хіти тижня. День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

субота, 16 вересень 2023, 6:41

17 вересня за новоюліанським календарем (до 1923 року - 30 вересня) українці святкують день ангела Віри, Любові, Надії і Софії. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я...