Найбільшу частку цієї суми, або 71,3% склали власні кошти підприємств і організацій, передають Патріоти України з посиланням на дані Держстату.
На державний і місцеві бюджети припадає 12,7% від загальної кількості капітальних інвестицій. Банківські кредити та інші позики становили – 6,7%. Кошти населення на будівництво житла становили 6,4% від загальної суми капітальних інвестицій.
Найбільше капітальних інвестицій було спрямовано у машини, обладнання та інвентар — близько 174,2 млрд грн. В інженерні споруди було інвестовано 102,2 млрд грн, в нежитлові будівлі – 77,4 млрд грн. Інвестиції в транспортні засоби склали 63, 8 млрд грн.
Лідером із залучення капітальних інвестицій залишається промисловість, в яку у 2018-му році надійшло 179,7 млрд грн. На другому місці — сільське господарство (64,9 млрд грн), на третьому — будівництво (51,9 млрд грн).
14 вересня за новим церковним календарем (27 вересня за старим) - Воздвиження Хреста Господнього, нагадують Патріоти України. Свято пов'язане з ім'ям рівноапостольної Олени, матір'ю імператора Костянтина, яка, згідно з церковним переказом, відшукала Хр...
Різдво Пресвятої Богородиці віруючі за новим стилем відзначають 8 вересня. І цей день вважається дуже сильним енергетично, а молитви мають особливу потужність. За однією з традицій жінки, у яких немає дітей, накривають святковий стіл і запрошують бідни...