Найбільшу частку цієї суми, або 71,3% склали власні кошти підприємств і організацій, передають Патріоти України з посиланням на дані Держстату.
На державний і місцеві бюджети припадає 12,7% від загальної кількості капітальних інвестицій. Банківські кредити та інші позики становили – 6,7%. Кошти населення на будівництво житла становили 6,4% від загальної суми капітальних інвестицій.
Найбільше капітальних інвестицій було спрямовано у машини, обладнання та інвентар — близько 174,2 млрд грн. В інженерні споруди було інвестовано 102,2 млрд грн, в нежитлові будівлі – 77,4 млрд грн. Інвестиції в транспортні засоби склали 63, 8 млрд грн.
Лідером із залучення капітальних інвестицій залишається промисловість, в яку у 2018-му році надійшло 179,7 млрд грн. На другому місці — сільське господарство (64,9 млрд грн), на третьому — будівництво (51,9 млрд грн).
На свято можна приготувати прості страви, які не вдарять по фігурі. У неділю, 23 червня, цьогоріч відзначатиметься Трійця – 50-й день після Великодня (Воскресіння Христове). Традиційно меню на Паску жирне, у ньому багато м'ясних страв, оскільки до свя...
Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2025 року у хр...