Найбільшу частку цієї суми, або 71,3% склали власні кошти підприємств і організацій, передають Патріоти України з посиланням на дані Держстату.
На державний і місцеві бюджети припадає 12,7% від загальної кількості капітальних інвестицій. Банківські кредити та інші позики становили – 6,7%. Кошти населення на будівництво житла становили 6,4% від загальної суми капітальних інвестицій.
Найбільше капітальних інвестицій було спрямовано у машини, обладнання та інвентар — близько 174,2 млрд грн. В інженерні споруди було інвестовано 102,2 млрд грн, в нежитлові будівлі – 77,4 млрд грн. Інвестиції в транспортні засоби склали 63, 8 млрд грн.
Лідером із залучення капітальних інвестицій залишається промисловість, в яку у 2018-му році надійшло 179,7 млрд грн. На другому місці — сільське господарство (64,9 млрд грн), на третьому — будівництво (51,9 млрд грн).
Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2025 року у хр...
Після Великодня почалася Світла седмиця. Кожен день цього тижня має свої традиції. Цьогоріч 23 квітня східні та західні християни разом відзначають Світлу середу. Про традиції третього дня Світлої седмиці переказують Патріоти України. Далі - мовою ориг...