Образився за "солдатську службу": Безграмотний захисник "русского мира" насмішив мережу

Так, якийсь Бора Бора поскаржився, що ніхто з "товаришів по службі" не приїхав до нього в лікарню.

При цьому, в повідомленні налічується всього кілька слів, написаних правильно, передають Патріоти України.

Мову, орфографію та пунктуацію автора збережено: "Я служиу в 5 бригаде с января 16г каждый месяц здавал 500рублей на опщак, хотя говорили если что мы поможем, так вот я лежу в больницы ровно как 4 недели зделали опирацию, комне за это время не кто не разу не приехал не говоря о помащи,хотя е хоть комне 4 остановки", - написав терорист.

В кінці повідомлення він вибачився за помилки, пояснивши безграмотність образою за "солдатську службу".

"Плакав кривавими сльозами за таке пригнічення "рускава ізика" проклятими "бендерами", - написав Necro Mancer в Twitter.

У коментарях користувачі посміялися, зазначивши, що 99% борців за російську мову саме так і пишуть.

"99% борцунов за "рускєй ісик" пишуть саме так", "Я теж плачу від такого пригнічення "рускава ізига", - пожартували в мережі, передражнивши автора повідомлення.


Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Провідна неділя 2924 року: Прикмети та традиції, що треба знати про радоницю

неділя, 12 травень 2024, 6:23

Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2024 року у хр...

Один з найважливіших для християн днів року. Благовіщення Пресвятої Богородиці: Історія і заборони свята

понеділок, 25 березень 2024, 6:15

25 березня за новим стилем (7 квітня - за старим) - Благовіщення Пресвятої Богородиці, яке належить до числа дванадесятих свят, тобто, найбільш значущих у житті Ісуса Христа і Богородиці. За Біблією, саме в цей день Архангел Гавриїл повідомив Діві Марі...