ОБСЄ визнала Росію окупантом і закликала припинити фінансування тероризму в Україні та повернути захоплені території

Парламентська асамблея ОБСЄ прийняла запропоновану українською делегацією резолюцію "Відновлення суверенітету та територіальної цілісності України".

Про це повідомляє ВВС, передають Патріоти України.

У резолюції ПА ОБСЄ закликала Росію відмовитися від тимчасової окупації Криму і повернути цю територію Україні.

ОБСЄ заявила про "повну увагу самодержавства, незалежності, єдності та територіальної цілісності України в межах її визнаних міжнародною спільнотою кордонів, які включають Автономну Республіку Крим та місто Севастополь".

"ОБСЄ наполегливо закликає Російську Федерацію припинити спонсорування терористичної діяльності в Україні за рахунок переміщення бойовиків, грошей і зброї через неподконтрольну уряду ділянку українсько-російського державного кордону і перестати у будь-якій формі підтримувати незаконні збройні формування в окремих районах Донецької та Луганської областей України, які здійснюють терористичні акти в Україні, – йдеться в документі.

Представник ОБСЄ від РФ Петро Толстой виступив категорично проти такої резолюції і назвав її антиросійською. Але більшістю голосів цей документ прийняли.

ПА ОБСЄ також заявила про "судове засудження тимчасової окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя Російською Федерацією та гібридною агресією Росії проти України на Донбас".

Крім того, в резолюції ПА ОБСЄ закликало Російську Федерацію припинити фінансування терористичної діяльності в Україні.

Резолюція "Відновлення суверенітету та територіальної цілісності України" входить до підсумкової Мінської декларації. Керівник української делегації Артур Герасимов зазначив, що цей документ буде направлений до МЗС всіх країн ОБСЄ і буде враховуватися в офіційних рішеннях.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. Крим поплив: Окупований півострів спіткала нова біда

неділя, 26 травень 2019, 4:00

Окуповане кримське місто Феодосію накрили аномальні дощі, в результаті яких під загрозою затоплення водою з брудом опинилися будинки й автодороги. Як повідомляють росЗМІ, біля підніжжя гори Тепе-Оба селевими потоками виявилася покрита вся проїжджа част...

Хіти тижня. "Вбивця iPhone": Назвали ціну топового смартфона Redmi K20, котрий днями надійде у продаж

неділя, 26 травень 2019, 3:00

До презентації флагманського смартфона Redmi K20 залишилося менше тижня, проте в мережі вже з'явилася практично вся інформація про новинку. Єдине, що довгий час тримали в таємниці, ці ціна "нового вбивці флагманів", проте тепер відомо навіть це. Як пов...