"Обвал економіки Росії очікується наступного місяця", - експерт

Фахівець впевнений, що на Росію «повісять» абсолютно все - і відновлення Сирії, і підняття з руїн українського Донбасу, а у країни не буде іншого виходу, як виконати ці вимоги...

Відомий біржовий аналітик Степан Демура вважає, що обвал економіки Росії почнеться орієнтовно в кінці листопада. Приблизно тоді ж і різко виросте курс долара. Деномінація рубля за словами Демури все ближче, передають Патріоти України з посиланням на росЗМІ.

За словами економіста, причини кризи, що насувається, і економічного колапсу не тільки в іноземних санкціях і бездарному внутрішньому управлінні, а й також у глобальній економічній кризі, провісники якої вже помітні. Дальше більше. Руйнування структурних галузей, руйнування централізованого управління регіонами. Найважчий рік - 2019. Найсильніший обвал рубля - вже взимку.

Зокрема, він згадав той факт, що чинний глава Кремля на міжнародній арені виявився загнаним в кут і готовий зараз на виконання будь-яких умов, тільки б його залишили в спокої. Як приклад Демура привів положення справ в Сирії, де Путін показово «відстоював територіальну цілісність», а в підсумку зазнав поразки, «здавши» Асада повністю. Експерт зазначає, що існує секретна директива ООН від 2017-го року, в якій йдеться про те, що відновлення Сирії не буде до тих пір, поки при владі там перебуває режим Асада. Що стосується умов, які зараз можуть висунути Путіну, наприклад, ті ж Сполучені Штати, то це вимога виділити 400 млрд. доларів на відновлення Алеппо та інших населених пунктів в Сирії, які з подачі російського президента зрівняли з землею. Демура впевнений, що на Росію «повісять» абсолютно все - і відновлення Сирії, і підняття з руїн українського Донбасу, а у країни не буде іншого виходу, як виконати ці вимоги, так як вона знаходиться в кільці санкцій і в повній міжнародній ізоляції.
Останні інциденти в Сирії, зокрема, катастрофа літака Іл-20 з 15-ма членами екіпажу на борту, вважає експерт, є яскравими свідченням того, що навіть в армії немає жодної координації дій, зруйнований ланцюжок управління, що ж тоді говорити про країну? І завдяки «вмілим» діям Росія йде в «світле» майбутнє, яке, швидше за все, відкриється перед ними в кінці листопада, коли будуть введені наступні санкції.
«Банківська система Росії - труп, у 70 найбільших банків 26-28% поганих активів. Тут питання не в тому, що станеться, а коли це станеться», - заявив Степан Геннадійович.
Що буде відбуватися з банківською системою далі? Валюти у ЦБ немає, так як вільних доларів максимум 50-60 мільярдів і утримувати курс можна лише збільшеною ставкою, а 4 з 5 доларів внутрішнього попиту забезпечуються імпортом.
З цього випливає, що вкрай не рекомендується тримати долари у великих державних банках. На думку Демури приватних банків крім Сітібанку і Райфайзен в Росії по суті немає. «Альфа - це труп. І вже в 2014 році керівництво банку повідомило, що вкладники, які хочуть отримати свої вклади назад, їм не потрібні».

Про дедоларизацію економіки, про яку часто говорять по ТБ останнім часом, Степан Геннадійович порадив відразу забути. «Це вам не помідори тиснути. Центральний Банк - це частина більш суворої системи і жодна країна сьогодні не здатна відмовитися від долара».

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Потому что нельзя быть красивой такой": На сервісі знайомств заблокували акаунт моделі через "занадто привабливі" фото

понеділок, 7 березень 2022, 23:55

Додаток Tinder знову опинився в центрі скандалу через свою занадто жорстку політику щодо розміщуваних знімків.

З архіву ПУ. Як "зливали" Донецьк: "Центральна влада, яка довірила в 2014-му Донбас Ахметову і Таруті, не знала пару секретів", - журналістка

п’ятниця, 25 лютий 2022, 23:30

Сподівання на те, що, захищаючи свої активи, олігархи захистять і місто, не виправдали себе... Помилка центральної влади, яка в 2014-му довірила регіон Ахметову і Таруті, полягала в тому, що сподівалися - захищатимуть свої активи і разом з ними Донецьк...