За словами автора проекту «Одеські котики» Тетяни Штикало, для створення скульптур автори підбирають матеріали, нецікаві для вандалів, передають Патріоти України з посиланням на "Укрінформ".
Поки встановлено три скульптурні композиції, присвячені котячому населенню міста. Так, напередодні григоріанського Різдва на одних зі сходів під Тещиним мостом з'явилися два кота-сфінкса. Ще одного одеського кота поставили на Ланжероні (автор - Клим Степанов). Третій - «Кіт з тюлечкою» - прикрасив двір Одеського муніципального музею особистих колекцій Блещунова на Польської (автор - Аркадій Маршак).
Автори проекту обіцяють найближчим часом встановити статую легендарної кішки Базарини, яка жила на одеському базарі і важила 15 кілограмів. Але найбільш відомим може стати кіт Жванецького Морріс. Цю скульптуру - «Кіт у портфелі» - планують встановити на підвіконні «Всесвітнього клубу одеситів».
За словами Тетяни Штикало, після того як встановлять всі заплановані скульптури, буде створена «котяча карта» Одеси, де позначать місця розміщення котиків.
Арт-об'єкти створюються відповідно до проекту «Місто скульптур», який отримав фінансування в рамках «Громадського бюджету».
На свято можна приготувати прості страви, які не вдарять по фігурі. У неділю, 23 червня, цьогоріч відзначатиметься Трійця – 50-й день після Великодня (Воскресіння Христове). Традиційно меню на Паску жирне, у ньому багато м'ясних страв, оскільки до свя...
Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2025 року у хр...