Одесу атакують гігантські медузи (фото)

На пляжах Одеси спостерігається нашестя великих медуз-корнерот. Зазвичай вони плавають на глибині в холодній воді, але зараз сотні з них викинуло на берег.

Морські істоти атакували узбережжя від Лузанівки до Пересипу, також величезна кількість - на пляжі на Сортувальній, передають Патріоти України.

Відпочиваючим порадили триматися подалі від представників морської фауни, щоб не постраждати від опіків.

Також зазначається, що коли вода стає холодніше, медузи підпливають ближче до берега, а з часом вони зникнуть з Одеської затоки до наступного сезону.

Джерело: Южный курьер
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Провідна неділя 2924 року: Прикмети та традиції, що треба знати про радоницю

неділя, 12 травень 2024, 6:23

Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2024 року у хр...

Один з найважливіших для християн днів року. Благовіщення Пресвятої Богородиці: Історія і заборони свята

понеділок, 25 березень 2024, 6:15

25 березня за новим стилем (7 квітня - за старим) - Благовіщення Пресвятої Богородиці, яке належить до числа дванадесятих свят, тобто, найбільш значущих у житті Ісуса Христа і Богородиці. За Біблією, саме в цей день Архангел Гавриїл повідомив Діві Марі...